-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №452) КНП "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області (Корпус №1)
Тендер Prozorro UA-2021-11-10-002119-c
Завершена
1 677 582.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 775.82 UAH
мін. крок: 1% або 16 775.82 UAH
Період уточнення:
10.11.2021 14:31 - 16.11.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим