-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №452) КНП "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області (Корпус №1)
Тендер Prozorro UA-2021-11-10-002119-c
Завершена
1 677 582.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 775.82 UAH
мін. крок: 1% або 16 775.82 UAH
Номер:
81b776614b5847a9834a954101c9d482
Внутрішній номер закупівлі:
12403275
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-11-10-002119-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42310851
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Б.Хмельницького, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Турянська Ірина +380323950151 ira250483osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 677 582.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 775.82 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 000.00 UAH
Період уточнення:
10.11.2021 14:31 - 16.11.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.11.2021 14:31 - 26.11.2021 18:00
Аукціон:
29.11.2021 14:14 - 29.11.2021 14:37
Період кваліфікації:
29.11.2021 14:37 - 03.12.2021 13:05
Період завантаження договору:
03.12.2021 13:05 - 23.12.2021 13:05
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №452) КНП "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області (Корпус №1)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПП "РЕМБУДСТИЛЬ"
Оскарження: 03.12.2021 13:05 - 14.12.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
32141228
-
Контактна особа:
Богдан Копанишин +380679242852 rembudstyle@gmail.com
-
Адреса:
80316, Україна, Львівська область, Жовківський район, місто Рава-Руська, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА, будинок 17
Оскарження: 03.12.2021 13:05 - 14.12.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 631 220.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 631 220.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.12.2021 13:05
Відповіді на вимоги
11
Документи
68
Скарги
0
ПП "ЗАХІДСТИЛЬБУДПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34128675
-
Контактна особа:
Василь Належатий +380673143211 zahidstylbudproekt@gmail.com
-
Адреса:
81710, Україна, Львівська область, Жидачівський район, село Бринці-Церковні
Початкова пропозиція
1 655 874.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 655 874.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
47
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f2c587e27bf4344985c0b8955729f90
Ідентифікатор договору:
UA-2021-11-10-002119-c-c1
Постачальник:
ПП "РЕМБУДСТИЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32141228
-
Контактна особа:
Богдан Копанишин +380679242852 rembudstyle@gmail.com
-
Адреса:
80316, Україна, Львівська область, Жовківський район, місто Рава-Руська, ВУЛИЦЯ ЛЬВІВСЬКА, будинок 17
Номер договору:
16/2021
Сума договору:
1 631 220.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 359 350.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.12.2021 00:00 - 30.06.2022 23:59
Дата підписання:
16.12.2021 00:00
Статус:
Розірваний