-
Відкриті торги
-
КЕП
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №452) КНП "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області (Корпус №1)
Оголошено тендер
1 677 582.00
UAH
Номер:
86fc35f30ef2458993cfded2b0933ee8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-10-004304-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42310851
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Б.Хмельницького, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
42310851
-
Адреса:
81750, Україна, Львівська область, місто Ходорів, вул. Б.Хмельницького, 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 677 582.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Протиаварійні роботи на покрівлі пам'ятки архітектури місцевого значення (охороний №452) КНП "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області (Корпус №1)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництва
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
10.11.2021 11:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 677 582.00 UAH