-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт даху будівлі початкових класів Дубриницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, с. Дубриничі, вул. Центральна 73, Ужгородського району, Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).
Тендер Prozorro UA-2021-08-25-013642-a
Торги не відбулися
1 616 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 083.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 083.50 UAH
Період уточнення:
25.08.2021 19:10 - 07.09.2021 00:00
Відповідь надана
Щодо наявності працівників
Номер:
98f019c799e549a582c475c010b3f68e
Дата опублікування:
30.08.2021 16:26
Опис:
Шановний Замовнику! У додатку 1 до тендерної документації зазначено, що інформація про працівників має бути підтверджена наказами про призначення на посаду. Згідно трудового законодавства працівники ддля виконання певної роботи можуть бути залучені на підставі цивільно-правових договорів. Просимо внести зміни в тендерну документацію та зазначити, що інформація про працівників може бути підтверджена укладеними цивільно-правовими договорами.
Відповідь:
Шановний учаснику, я прийняла до уваги ваше запитанням, яке оприлюднене в електронній системі закупівель 30.08.21 р. о 16:26 год., та відповідно до частини 2 статті 24 Закону Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, чи за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується Замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше ніж 7 днів. Таким чином ви можете переглянути тендерну документацію в новій редакції.
Дата відповіді:
31.08.2021 17:21
Відповідь надана
Обладнання, машини та механізми
Номер:
360d835894184b3fa515d642fe79a69a
Дата опублікування:
30.08.2021 16:14
Опис:
Шановний Замовнику! У додатку № 1 до тендерної документації зазначено, що учасник повинен надати довідку, яка відображатиме основні машини, механізми, обладнання, передбачені кошторисом учасника, а саме в "Підсумковій відомості ресурсів" розділ ІІ "Будівельні машини і механізми". У технічній специфікації (Додаток 4) відсутня "Підсумкова відомость ресурсів" розділ ІІ "Будівельні машини і механізми". Просимо внести зміни в тендерну документацію та зазначити необхідну техніку, яку потрібно буде для виконання робіт.
Відповідь:
Шановний учаснику, я прийняла до уваги ваше запитанням, яке оприлюднене в електронній системі закупівель 30.08.21 р. о 16:14 год., та відповідно до частини 2 статті 24 Закону Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, чи за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується Замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше ніж 7 днів. Таким чином ви можете переглянути тендерну документацію в новій редакції.
Дата відповіді:
31.08.2021 17:20
Відповідь надана
Очікувана вартість закупівлі та тендерного забезпечення
Номер:
dacf31226e1448e594b60c077033dcb0
Дата опублікування:
30.08.2021 16:03
Опис:
Шановний Замовнику! Очікувана вартість закупівлі на майданчику зазначена 1 616 700,0 грн з ПДВ. А в тендерній документації очікувана варість: 1 616 ,700 грн з ПДВ. Розмір забезпечення тендерної пропозиції у тендерній документації зазначено 8083,50 грн. Просимо, внести корективи у тендерну документацію.
Відповідь:
Шановний учаснику, я прийняла до уваги ваше запитанням, яке оприлюднене в електронній системі закупівель 30.08.21 р. о 16:03 год., та відповідно до частини 2 статті 24 Закону Замовник має право з власної ініціативи або у разі усунення порушень законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку органу державного фінансового контролю відповідно до статті 8 Закону, чи за результатами звернень, або на підставі рішення органу оскарження внести зміни до тендерної документації. У разі внесення змін до тендерної документації строк для подання тендерних пропозицій продовжується Замовником в електронній системі закупівель таким чином, щоб з моменту внесення змін до тендерної документації до закінчення кінцевого строку подання тендерних пропозицій залишалося не менше ніж 7 днів. Таким чином ви можете переглянути тендерну документацію в новій редакції.
Дата відповіді:
31.08.2021 17:20