-
Відкриті торги
-
КЕП
«Капітальний ремонт даху будівлі початкових класів Дубриницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, с. Дубриничі, вул. Центральна 73, Ужгородського району, Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).
Оголошено тендер
1 616 700.00
UAH
Номер:
a84027b380dd4dd5ba5f9ac7c27a9562
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-08-25-010361-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069873
-
Адреса:
89210, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, село Дубриничі, вул.Берег, будинок 60
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069873
-
Адреса:
89210, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, село Дубриничі, вул.Берег, будинок 60
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
1 616 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Капітальний ремонт даху будівлі початкових класів Дубриницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, с. Дубриничі, вул. Центральна 73, Ужгородського району, Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
25.08.2021 18:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума881 700.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписЗалишки освітньої субвенції
Сума73 500.00 UAH