-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт даху будівлі початкових класів Дубриницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, с. Дубриничі, вул. Центральна 73, Ужгородського району, Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).
Тендер Prozorro UA-2021-08-25-013642-a
Торги не відбулися
1 616 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 083.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 083.50 UAH
Номер:
547c837bb4e94f41b6a8ec0bcb3aa970
Внутрішній номер закупівлі:
11231925
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-08-25-013642-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, сім'ї, туризму, молоді та спорту Дубриницької сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44069873
-
Адреса:
89210, Україна, Закарпатська область, Перечинський р-н, село Дубриничі, вул.Берег, будинок 60
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Неля Ставенська +380994556068 osvitadubrynychi@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 616 700.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 083.50 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
8 083.50 UAH
Період уточнення:
25.08.2021 19:10 - 07.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
25.08.2021 19:10 - 17.09.2021 00:00
Аукціон:
17.09.2021 11:24 - 17.09.2021 11:47
Період кваліфікації:
17.09.2021 11:47 - 27.09.2021 15:15
Умови оплати:
виконання робіт - 100%
- Подіявиконання робіт
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт даху будівлі початкових класів Дубриницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, с. Дубриничі, вул. Центральна 73, Ужгородського району, Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).
Кількість
1 роботи
Період постачання
01.10.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
89210, Україна, Закарпатська область, село Дубриничі, вулиця Берег, буд. 60
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Ганусич Іван Михайлович
Оскарження: 21.09.2021 14:19 - 02.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2986609032
-
Контактна особа:
Ганусич Іван Михайлович +380666333204 ivanganysuch@gmail.com
-
Адреса:
89203, Україна, Закарпатська область, село Сімер, вулиця Коцюбинського, будинок 23
Оскарження: 21.09.2021 14:19 - 02.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 547 963.45 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 547 963.45 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.09.2021 14:19
Відповіді на вимоги
12
Документи
66
Скарги
0
ТОВ "АБК "ГРАФЕКС""
Оскарження: 27.09.2021 15:15 - 08.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42603848
-
Контактна особа:
Крістіан Гафич +380967428678 ltd.abkgrafeks@gmail.com
-
Адреса:
89000, Україна, Закарпатська область, Великоберезнянський район, селище міського типу Великий Березний, ВУЛИЦЯ НАБЕРЕЖНА, будинок 45
Оскарження: 27.09.2021 15:15 - 08.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
1 591 289.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 591 289.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.09.2021 15:15
Відповіді на вимоги
12
Документи
59
Скарги
0