-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт даху будівлі початкових класів Дубриницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, с. Дубриничі, вул. Центральна 73, Ужгородського району, Закарпатської області» (ДК 021:2015: 45450000-6 — Інші завершальні будівельні роботи).
Тендер Prozorro UA-2021-08-25-013642-a
Торги не відбулися
1 616 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 083.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 083.50 UAH
Період оскарження:
25.08.2021 19:10 - 13.09.2021 00:00
Нічого не знайдено.