-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42520000-7 - Вентиляційне обладнання Установки фільтровентиляційні та приладдя до них для споруд цивільного захисту Східного регіону
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-004579-a
Інформація, що вимагається пунктом 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 16 днів назад
2 972 043.32
UAH без ПДВ
Номер:
c355659773b34bd9a0a007376ea9b574
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-31-000034
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
28.08.2026 00:00
Період моніторингу:
31.08.2026 12:17 - 22.09.2026 00:00
Статус:
Здійснення моніторингу
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
28.08.2026 Київ № 229
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43,
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Голова Алла БАСАЛАЄВА
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України «Про початок моніторингу процедур
закупівель / закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
14 UA-2026-07-06-004579-a 06.07.2026 дані автоматичних індикаторів ризиків
Директор Департаменту
моніторингу та перевірок закупівель Олексій АЛЕКСАНДРОВ
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Запити/Пояснення
Номер:
3de25d3d46f0458e84d85c6d2b8b7602
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
01.09.2026 10:49
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
05.09.2026 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі «42520000-7 - Вентиляційне обладнання Установки фільтровентиляційні та приладдя до них для споруд цивільного захисту Східного регіону» (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером UA-2026-07-06-004579-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні інформації та відповідних документів (комерційні пропозиції від потенційних учасників, посилання на сайти, на яких здійснювався попередній моніторинг цін на товар, що є предметом даної закупівлі, тощо), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру витрат, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
У разі, якщо оприлюднення запитуваної інформації може нести загрозу національній безпеці та / або громадській безпеці і порядку, просимо надати відповідь на зазначене запитання з приховуванням інформації з обмеженим доступом.
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Повідомляємо, що відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
b859f9094145447b96d60d044b572679
Назва:
Надання пояснень на запит Держаудитслужби України у межах проведення моніторингу процедури закупівлі «42520000-7 - Вентиляційне обладнання Установки фільтровентиляційні та приладдя до них для споруд цивільного захисту Східного регіону»
Дата опублікування:
04.09.2026 09:39
Опис:
Під час визначення очікуваної вартості, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі НЕК «Укренерго» враховувався досвід аналогічної закупівлі товару минулого року з урахуванням переліку та обсягу товару поточної закупівлі, необхідних для реалізації проєкту будівництва ПРУ, індексу інфляції та зміни курсів іноземних валют, зокрема: https://prozorro.gov.ua/uk/tender/UA-2025-03-04-012506-a.
Разом із тим, надаємо комерційну пропозицію, отриману в рамках попереднього моніторинг цін на товар, що є предметом даної закупівлі.