• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

42520000-7 - Вентиляційне обладнання Установки фільтровентиляційні та приладдя до них для споруд цивільного захисту Східного регіону

Інформація, що вимагається пунктом 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 16 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 16 днів назад

2 972 043.32 UAH без ПДВ
Номер: f9117984175d4303a1046aab0f90bdd0
Внутрішній номер закупівлі: 29736720
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-004579-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Багінська Альона Євгенівна 380442491483 Bahinska.AY@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015: 42520000-7 Вентиляційне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 972 043.32 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 12:55 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 12:55 - 20.07.2026 12:00
Аукціон: 21.07.2026 13:28 - 21.07.2026 13:57
Період кваліфікації: 21.07.2026 13:57 - 20.08.2026 09:11
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 972 043.32 Установки фільтровентиляційні та приладдя до них для споруд цивільного захисту Східного регіону