-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення головного корпусу (інв. №101320004), адміністративного корпусу (інв. №101320005), будинку для приїжджих (інв. №101320003), а також споруди культури (інв. №101310014) - виключно в частині, де розміщено архів, за адресою: вул. Шевченка, 1, с. Татарів, Надвірнянський район, Івано-Франківська область
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-005980-a
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 11 днів назад
2 303 783.00
UAH з ПДВ
Номер:
bc22c5a1237e40b6803c1a64eed7fce3
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2026-08-31-000004
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
31.08.2026 00:00
Період моніторингу:
31.08.2026 12:32 - 22.09.2026 00:00
Статус:
Здійснення моніторингу
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
31.08.2026 № 68-з
Івано-Франківськ
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», статей 2 та 5 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», підпункту 2 пункту 4 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 10.12.2025 № 272.
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівлі відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Начальник Тетяна ДМИТРУК
Додаток
до наказу Управління Західного офісу
Держаудитслужби в Івано-Франківській
області від 31.08.2026 №68-з
Витяг з переліку процедур закупівель для моніторингу
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
3 UA-2026-06-04-005980-a 04.06.2026 Дані автоматичних індикаторів ризиків
Заступник начальника відділу
контролю у сфері закупівель Ігор ГАМУЛЯК
Етапи закупівельного процесу:
- Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель