• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капітальний ремонт зі встановлення системи пожежної сигналізації та системи оповіщення головного корпусу (інв. №101320004), адміністративного корпусу (інв. №101320005), будинку для приїжджих (інв. №101320003), а також споруди культури (інв. №101310014) - виключно в частині, де розміщено архів, за адресою: вул. Шевченка, 1, с. Татарів, Надвірнянський район, Івано-Франківська область

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 днів назад

2 303 783.00 UAH з ПДВ
Номер: f37451e3189b499a954d59eb6a32614d
Внутрішній номер закупівлі: 29436148
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-04-005980-a   
Замовник: Медичний реабілітаційний центр МВС України "Кремінці"
Контактна особа: Бойко Мирослава Юріївна +380977779728 kremincimrc@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 303 783.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.06.2026 12:23 - 16.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 04.06.2026 12:23 - 19.06.2026 09:00
Аукціон: 22.06.2026 11:44 - 22.06.2026 12:13
Період кваліфікації: 22.06.2026 12:13 - 20.08.2026 17:38
Період завантаження договору: 26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 65af4235e9c3483a94b386f6eebbfaaa
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Підстава для відміни: підпункт 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (у зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель), з урахуванням пункту 2 частини 1 статті 32 Закону України «Про публічні закупівлі». Обґрунтування обставин: На виконання рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель від 10.07.2026 № 8433-р/пк-пз, Замовником скасовано рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ "РАДАР-ПІВДЕНЬ" та рішення про визначення переможцем ТОВ "ГОЛОВНИЙ ПОЖЕЖНИЙ ОФІС". Під час повторного розгляду тендерних пропозицій учасників та аналізу тендерної документації, з урахуванням правових позицій органу оскарження, Замовником виявлено суперечності та помилки в самій тендерній документації, які унеможливлюють подальше завершення процедури закупівлі відповідно до вимог законодавства: 1. Невідповідність вимог тендерної документації чинним кошторисним нормам: У тендерній документації Замовника зафіксовано вимоги до розрахунку кошторису (зокрема, витрат на відрядження, заробітну плату та складові матеріальних ресурсів), які не враховують актуальних змін до кошторисних норм України. Це призвело до правової невизначеності при формуванні розрахунків учасниками та унеможливлює об'єктивну й рівноцінну оцінку договірних цін на виконання робіт з підвищеною небезпекою (улаштування системи пожежної сигналізації). 2. Процедурна неможливість внесення змін до тендерної документації: Оскільки процедура закупівлі перебуває на стадії розгляду тендерних пропозицій (після виконання рішення органу оскарження), Закон та Особливості № 1178 не надають Замовнику права на даному етапі вносити зміни до тендерної документації для усунення виявлених правових і технічних неузгодженостей. 3. Неможливість усунення порушень без порушення принципів закупівель: Спроба завершити процедуру закупівлі за наявних умов та вимог тендерної документації призведе до спотворення результатів торгів, неприйняття правомірних рішень щодо тендерних пропозицій та порушення принципів об'єктивної, неупередженої оцінки й недискримінації учасників, визначених статтею 5 Закону України «Про публічні закупівлі». З огляду на те, що предметом закупівлі є капітальний ремонт зі встановлення системи пожежної сигналізації на об’єкті критичної інфраструктури (медичний реабілітаційний центр), укладення договору на підставі документації з виявленими порушеннями створює правові ризики визнання такого договору недійсним та унеможливлює забезпечення належної безпеки установи. Враховуючи вищезазначене, керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178, Замовник прийняв рішення про відміну відкритих торгів у зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження: 31.07.2026 11:38 - 11.08.2026 00:00
Дата опублікування: 31.07.2026 11:38
Дата виконання: 31.07.2026 11:35
Статус:
Скасовано
  • Лот №1 ₴2 303 783.00 Капітальний ремонт