• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прання та прасування лікарняної білизни

Торги відмінено

2 340 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 9b4504d131544ad2a66b226464dd0653
Ідентифікатор моніторингу: UA-M-2026-08-14-000054
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу: 14.08.2026 00:00
Автор: Північно-східний офіс Держаудитслужби, UA-EDR 41127020
Період моніторингу: 14.08.2026 16:23 - 05.09.2026 00:00
Статус: Завершено
Опис: ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ ПІВНІЧНО – СХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНО-СХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ НАКАЗ 14.08.2026 № 75-З Полтава Про початок моніторингу закупівель Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, затвердженого наказом Північно-східного офісу Держаудитслужби від 25.08.2016 № 2, НАКАЗУЮ: 1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається. 2.Відповідальним працівникам забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу. В.о. начальника Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Вадим ЄВТУХОВ Додаток до наказу Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області 14.08.2026 № 75-З Витяг з переліку процедур закупівель № з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу. Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі ідентифікатор закупівлі дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу 8. UA-2026-05-25-007426-a, 25.05.2026, дані автоматичних індикаторів ризиків (sas24-3-1). В.о. начальника Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області Вадим ЄВТУХОВ
Адреса: Ukraine, Полтава
Контактна особа: Північно-східний офіс Держаудитслужби ( обл.), +38 (0 66) 408-99-53, o.i.salo@dasu.gov.ua
Етапи закупівельного процесу:
  • Розкриття тендерних пропозицій, їх розгляд та оцінка
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
  • Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше

Висновок про результати моніторингу

Статус порушень: Не виявлені
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства: За результатами аналізу питань: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону та Особливостям; внесення змін до тендерної документації; надання роз’яснень щодо тендерної документації; дотримання замовником вимог Закону та Особливостей під час розгляду тендерних пропозицій учасників; стану виконання рішень Органe оскарження; своєчасності надання відповідей на запит органу державного фінансового контролю – порушень не встановлено.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі: Дата закінчення моніторингу: 25 серпня 2026 року. Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі; відображення закупівлі у річному плані; оприлюднення інформації про закупівлю; відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» від 25 грудня 2015 року № 922-VIII (далі – Закон) та Особливостям здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178 (в редакції станом на дату проведення торгів) (далі – Особливості); внесення змін до тендерної документації; надання роз’яснень щодо тендерної документації; дотримання замовником вимог Закону та Особливостей під час розгляду тендерних пропозицій учасників; стану виконання рішень Комісії Антимонопольного комітету України (далі - Орган оскарження); своєчасності надання відповідей на запити органу державного фінансового контролю. Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Комунального некомерційного підприємства «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області (далі – замовник) UA-P-2026-05-25-008741-a на 2026 рік; оголошення про проведення відкритих торгів UA-2026-05-25-007426-a; тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 22 травня 2026 року № 314; питання потенційних учасників до тендерної документації від 31 травня 2026 року та відповідь замовника від 01 червня 2026 року; тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи від 01 червня 2026 року № 326; реєстр отриманих тендерних пропозицій UA-2026-05-25-007426-a від 08 червня 2026 року; протокол розкриття тендерних пропозицій UA-2026-05-25-007426-a від 08 червня 2026 року; тендерну пропозицію учасника ФОП Палій Руслан Миколайович; електронний протокол рішення уповноваженої особи щодо виявлення невідповідностей та розміщення повідомлення з вимогою про їх усунення UA-2026-05-25-007426-a від 10 червня 2026 року; вимога про усунення невідповідностей; протокольне рішення уповноваженої особи від 15 червня 2026 року № 340; електронний протокол відхилення тендерної пропозиції UA-2026-05-25-007426-a від 15 червня 2026 року; тендерну пропозицію учасника ПП «ВАЙТМЕД»; електронний протокол рішення уповноваженої особи щодо виявлення невідповідностей та розміщення повідомлення з вимогою про їх усунення UA-2026-05-25-007426-a від 15 червня 2026 року; вимога про усунення невідповідностей; протокольне рішення уповноваженої особи від 16 червня 2026 року № 341; електронний протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю UA-2026-05-25-007426-a від 16 червня 2026 року; скаргу на рішення замовника від 20 червня 2026 року UA-2026-05-25-007426-a.а2; рішення Органу оскарження від 01 липня 2026 року № 8008-р/пк-пз; протокольне рішення уповноваженої особи від 07 липня 2026 року № 389 про скасування рішення № 341; протокольне рішення уповноваженої особи від 07 липня 2026 року № 390 про скасування рішення № 340; протокольне рішення уповноваженої особи від 07 липня 2026 року № 394 про відхилення тендерної пропозиції ФОП Палій Руслан Миколайович; протокольне рішення уповноваженої особи від 07 липня 2026 року № 395; електронний протокол визначення переможця закупівлі та намір укласти договір про закупівлю UA-2026-05-25-007426-a від 07 липня 2026 року; скаргу на рішення замовника від 12 липня 2026 року UA-2026-05-25-007426-a.а3; рішення Органу оскарження від 21 липня 2026 року № 8856-р/пк-пз; протокольне рішення уповноваженої особи від 13 серпня 2026 року № 467; пояснення замовника на запит органу державного фінансового контролю, оприлюднені 20 серпня 2026 року в електронній системі закупівель. Моніторинг процедури закупівлі щодо тих порушень, обставин, підстав, які були предметом розгляду Комісії, не здійснювався. Моніторинг питання стану виконання рішень Органу оскарження встановлено наступне. Антимонопольним комітетом України рішенням № 8856-р/пк-пз від 21 липня 2026 року зобов’язано замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції фізичної особи-підприємця Палія Руслана Миколайовича та рішення про визначення приватного підприємства «ВАЙТМЕД» переможцем за процедурою закупівлі. Частиною 22 статті 18 Закону встановлено, що рішення органу оскарження набирають чинності з дня їх прийняття та є обов’язковими для виконання замовниками, особами, яких вони стосуються. Дані веб-порталу уповноваженого органу з питань закупівель свідчать, що замовником в розділі «Коментар замовника щодо усунення порушення» зазначено, що «Дата виконання рішення замовником 11 серпня 2026 14:29». При цьому, документа, що підтверджує виконання рішення органу оскарження замовником не завантажено. На запит Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області, в електронній системі закупівель замовник 20 серпня 2026 року надав копії протокольних рішень уповноваженої особи від 11 серпня 2026 року № 454 та від 11 серпня 2026 року № 455 що свідчить про виконання рішення Органу оскарження. За даними веб-порталу уповноваженого органу наявна інформація про відміну закупівлі.
Період усунення порушень: 25.08.2026 15:34 - 29.08.2026 00:00
Дата публікації висновку: 25.08.2026 15:34

Запити/Пояснення