-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прання та прасування лікарняної білизни
Тендер Prozorro UA-2026-05-25-007426-a
Торги відмінено
2 340 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fa1c26ea709d4dffaf00cbec0c63f20a
Внутрішній номер закупівлі:
29326117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-25-007426-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство «Лікарня інтенсивного лікування І рівня м. Горішні Плавні» Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
01999626
-
Адреса:
39800, Україна, Полтавська область, Кременчуцький район місто Горішні Плавні, вулиця Миру, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Копитіна Ірина Олександрівна +380534844839 koms.hosp@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
98310000-9 Послуги з прання і сухого чищенняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 340 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.05.2026 08:25 - 03.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.05.2026 08:25 - 06.06.2026 01:00
Аукціон:
08.06.2026 11:48 - 08.06.2026 12:11
Період кваліфікації:
з 08.06.2026 12:11
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
2e296503b7fd41e3b367be651e5394ef
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
За результатами роботи робочою групою надано висновок з вимогою-рекомендацією:
«В процесі розгляду пропозиції учасника по закупівлі встановлено, що технічні та кваліфікаційні вимоги Замовника до виконання сформовані в недостатньому обсязі, що не дає можливості належним чином забезпечити досягнення очікуваного результату закупівлі, тобто вимоги до виконання послуг є недостатніми та потребують доопрацювання, адже нечіткі вимоги можуть призвести до необ'єктивного вибору постачальника та не досягнення мети закупівлі.»
Оскільки, виявлені недоліки не має можливості усунути, в зв’язку з цим потреба в здійсненні закупівлі в первинно визначеному вигляді втратила актуальність, що є підставою для відміни процедури торгів, керуючись підпунктом 1 абзацу 1 пункту 50 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” (далі — Особливості): “ Замовник відміняє відкриті торги у разі: 1) відсутності подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт чи послуг ”
Період оскарження:
14.08.2026 13:28 - 25.08.2026 00:00
Дата опублікування:
14.08.2026 13:28
Дата виконання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴2 340 000.00 Послуги з прання та прасування лікарняної білизни