-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцького ліцею №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: провулок Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська область
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-003985-a
Завершена
34 534 390.00
UAH з ПДВ
Номер:
fcf886b364c74f0bab1bb74666baae2e
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-10-08-000030
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
07.10.2025 00:00
Період моніторингу:
08.10.2025 13:48 - 29.10.2025 23:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
Н А К А З
07.10.2025 Київ № 271
Про початок моніторингу
процедур закупівель / закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зважаючи на пункт 23 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 року № 1178, та згідно з пунктом 9 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, з урахуванням наказу Держаудитслужби від 25 вересня 2025 року № 140-к «Про закордонне відрядження»
НАКАЗУЮ:
1. Розпочати моніторинг процедур закупівель / закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Департаменту моніторингу та перевірок закупівель забезпечити проведення моніторингу процедур закупівель / закупівель, зазначених у пункті 1 цього наказу.
Заступник Голови Юлія СОЛЯНІК
Додаток
до наказу Державної аудиторської служби України «Про початок моніторингу процедур
закупівель / закупівель»
Витяг з переліку процедур закупівель / закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на вебпорталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі
унікальний номер дата оприлюднення на вебпорталі Уповноваженого органу
25 UA-2025-09-05-003985-a 05.09.2025 виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Директор Департаменту
моніторингу та перевірок закупівель Олексій АЛЕКСАНДРОВ
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей встановлено порушення вимог абзацу першого частини третьої статті 22 Закону та пункту 28 Особливостей.
За результатами аналізу питання оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення пункту 10 частини першої статті 10 Закону.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства в сфері публічних закупівель щодо розгляду тендерної пропозиції учасника ПП «МПБП Стимул» установлено порушення вимог пункту 43 Особливостей.
За результатами аналізу питання визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця – порушень не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Держаудитслужба зобов’язує здійснити заходи, направлені на недопущення встановленого порушення у подальшому, а також оприлюдни договір та додаток 3 до Договору у машинозчитувальному форматі та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 22 жовтня 2025 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від
12 жовтня 2022 року № 1178 (далі – Особливості) (в редакції станом на дату проведення торгів), розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю та його оприлюднення, відповідності умов договору умовам тендерної пропозиції переможця та вимогам законодавства.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель Прилуцького ліцею №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області (далі – Замовник) на
2025 рік, оголошення про проведення відкритих торгів з особливостями, тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи відповідальної за організацію та проведення процедур закупівлі від 16 вересня 2025 року (із змінами), реєстр отриманих тендерних пропозицій, протокол розкриття тендерних пропозицій, тендерну пропозицію приватного підприємства «МПБП Стимул» (далі – ПП «МПБП Стимул»), протоколи щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 30.09.2025, повідомлення про намір укласти договір про закупівлю від 30.09.2025, договір про закупівлю робіт від 07.10.2025 № 56 (далі - Договір) на суму 31 136 326,90 гривень з ПДВ, додаткову угоду до договору від 16.10.2025 № 1, пояснення та документи Замовника надані 14.10.2025 на запит Держаудитслужби через електронну систему закупівель.
1. За результатами аналізу питання відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону з урахуванням Особливостей встановлено, що відповідно до норм пункту 3 Особливостей замовники, що зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону, проводять закупівлі відповідно до Закону з урахуванням Особливостей.
Відповідно до абзацу першого пункту 28 Особливостей визначено, що тендерна документація формується замовником відповідно до вимог статті 22 Закону з урахуванням цих Особливостей.
Згідно з пунктом 1 частини третьої статті 22 Закону тендерна документація може містити іншу інформацію, вимоги щодо наявності якої передбачені законодавством та яку замовник вважає за необхідне включити до тендерної документації.
Відповідно до вимог частини третьої статті 17 «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України від 09.01.2025 року № 4196-IX «Про особливості регулювання діяльності юридичних осіб окремих організаційно-правових форм у перехідній період та об’єднань юридичних осіб», який передбачає перехід на регулювання господарських відносин за нормами Цивільного кодексу України та спеціальних законів, Господарський кодекс України визнано таким, що втратив чинність, з дня введення в дію цього Закону 28.08.2025 року.
Проте, в електронній системі закупівель Замовником оприлюднено тендерну документацію, затверджену рішенням уповноваженої особи відповідальної за організацію та проведення процедур закупівлі від 16 вересня 2025 року, яка у пункті 6 Розділу VI «Результати торгів та укладання договору про закупівлю», та у Додатку 3 ПРОЄКТ ДОГОВОРУ Про закупівлю робіт (проєкт договору підряду) містить посилання на Господарський кодекс України.
Отже, на порушення абзацу першого частини третьої статті 22 Закону та пункту 28 Особливостей, тендерна документація складена та затверджена Замовником без врахування змін в законодавстві, які діяли на дату проведення закупівлі, тобто замовником до тендерної документації включено інформацію, вимоги щодо наявності якої не передбачені законодавством.
2. Пунктом 10 частини першої статті 10 Закону передбачено, що Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та всі додатки до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі (у разі оприлюднення договору про закупівлю, зазначеного в абзаці другому частини першої статті 41 цього Закону).
Згідно з пунктом 2 Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 (далі – Положення № 835), машиночитаний формат – формат даних, структурований таким чином, що дає змогу ідентифікувати, перетворювати та отримувати конкретні дані, включаючи окремі факти та їх внутрішню структуру, без участі людини.
Відповідно до пункту 9 Положення № 835 для оприлюднення наборів даних використовуються такі формати, зокрема, для текстових даних - TXT, RTF, MD, ODT*, DOC(X), (X)HTML*, для структурованих даних - RDF*, XML*, JSON*, CSV*, XLS(X), ODS*, YAML*.
Також, пунктом 15 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 11 червня 2020 року № 1082 (зі змінами), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 липня 2020 р. за № 610/34893 (далі – Порядок № 1082), замовник розміщує в електронній системі закупівель у форматі PDF та машинозчитувальному форматі текстових даних (TXT, RTF, MD, ODT, DOC(X), (X)HTML) договір про закупівлю, зазначений в абзаці другому частини першої статті 41 Закону, додаток (додатки) до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси).
З огляду на викладене, у разі розміщення замовником в електронній системі закупівель договору про закупівлю, визначеного абзацом другим частини першої статті 41 Закону, додатків до такого договору (у тому числі документів, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси), змін до договору про закупівлю (відповідно до пункту 11 частини першої статті 10 Закону) у форматі PDF, замовником розміщуються також ці документи у машинозчитувальному форматі у строки, встановлені пунктами 10 і 11 частини першої статті 10 Закону.
Договір, предметом якого є будівництво захисної споруди, та додаток 3 до нього (файл Договір 56 у машинозчитув.форм..pdf, файл Дод. 3 до догов. у машинозчитув.форм.pdf) Замовник оприлюднив 07.10.2025 в електронній системі закупівель у форматі PDF.
На запит Держаудитслужби, наданий під час моніторингу відповідно до вимог частини п’ятої статті 8 Закону, Замовник 09 жовтня 2025 року надав наступні пояснення «…На виконання вимоги пункту 10 частини першої статті 10 Закону Замовником 07.10.2025 оприлюднено договір та всі додатки до нього, у т.ч. Інформацію про ціни на матеріальні ресурси у машинозчитувальному форматі (оприлюднені файли, які у складі назви мають слова «машинозчитувальний формат»), а саме у вигляді формату pdf., який перетворений з Word. Спосіб такого оприлюднення описано у статті «Щодо машинозчитувального формату публікації документів» від 28.10.2024 у розділі Інфобокс на офіційній онлайн-платформі електронній системі публічних закупівель Prozorro за посиланням: https://infobox.prozorro.org/articles/shchodo-u-mashinozchituvalnogo-formatu-publikaciji-dokumentiv».
Разом з тим, надані Замовником пояснення не спростовують факт виявлених порушень, оскільки оприлюднення договору та додатку 3 до нього у форматі pdf., який перетворений з Word не є машинозчитувальним форматом у розумінні вимог Постанови № 835 та Порядку № 1082.
Таким чином, на порушення вимог пункту 10 частини першої статті 10 Закону та пункту 15 Порядку № 1082 Замовник не оприлюднив в електронній системі закупівель Договір та додаток 3 до нього у машинозчитувальному форматі.
3. Відповідно до підпункту 1.2 пункту 1 Додатку 1 до тендерної документації для підтвердження кваліфікаційного критерію щодо наявності в учасника процедури закупівлі працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Учасник повинен мати таких інженерних працівників: головного інженера або іншої особи, яка здійснює технічне керівництво діяльністю будівельної організації; начальника дільниці / виконавця робіт або іншої особи, яка виконує його функції; інженера в частині кошторисної документації; інженера з охорони праці.
Згідно визначеної Замовником Форми 2 «Довідка з інформацією щодо основних інженерно-технічних працівників відповідної кваліфікації») Додатку 1 до тендерної документації учаснику необхідно зазначити, наступну інформацію: 1 - № з/п, 2- Посада, 3 - Власне ім’я та прізвище, 4 - Освіта / спеціальність, 5 - Штатний / трудовий договір / за сумісництвом та ін.*,
6 - Номер та серія сертифіката**, посилання на відповідний реєстр (за наявності)
Також, визначено, що Номер та серія сертифіката, посилання на відповідний реєстр (за наявності), ** Зазначається для працівників, щодо яких законодавством передбачено проведення професійної атестації з видачею відповідного кваліфікаційного сертифіката.
Учасник ПП «МПБП Стимул» в складі своєї тендерної пропозиції надав Довідку з інформацією щодо основних інженерно-технічних працівників відповідної кваліфікації (файл «1.2 Довідка про працівників відповідної кваліфікації_ які мають необхідні знання та досвід. Підтверджуючі документи.pdf.asice»), в якій, зокрема, зазначений виконавець робіт Олександр Шинкаренко.
Однак на підтвердження кваліфікації виконавця робіт у складі тендерної пропозиції надано лише копії наказів про прийняття на роботу та документи про освіту, без надання документів які підтверджують наявність відповідних кваліфікаційних сертифікатів чи посвідчень про проходження навчання і перевірку знань передбачених законодавством.
Професійна атестація та сертифікат для відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури (до яких належить і виконавець робіт у будівництві), законодавством передбачена обов'язкова професійна атестація в органах з сертифікації персоналу, акредитованих відповідно до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності», та включені до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
Це регулюється статтею 17 Закону України «Про архітектурну діяльність» від 20 травня 1999 року № 687-ХIV (далі – Закон № 687-ХIV) та Порядком проведення професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних із створенням об’єктів архітектури затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 554 «Деякі питання професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури»).
Згідно частини 19 статті 17 Закону № 687-ХIV до виконавців робіт, які пройшли професійну атестацію відповідно до цієї статті, прирівнюються особи, які отримали сертифікати за напрямом професійної атестації в органах з сертифікації персоналу, акредитованих відповідно до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності», та включені до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва. Пунктом 2-1 постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 554 «Деякі питання професійної атестації виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури» встановлено, що для потреб реалізації положень частини 19 статті 17 Закону нормативними документами, на відповідність яким проводиться сертифікація персоналу, є прийняті відповідно до статті 4-2 Кодексу законів про працю України професійні стандарти, а в разі їх відсутності - відповідні кваліфікаційні характеристики професій працівників.
За результатами атестації видається кваліфікаційний сертифікат, який підтверджує спроможність виконавця провадити відповідну діяльність та є обов'язковим документом. Відомості про видані сертифікати вносяться до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (ЄДЕССБ), що відповідає вимозі тендерної документації щодо посилання на відповідний реєстр.
Згідно статті 4-2 Кодексу законів про працю України Професійний стандарт - це затверджені в установленому порядку вимоги до компетентностей працівників, що слугують основою для формування професійних кваліфікацій.
Вимоги до компетентностей, обов’язків та кваліфікацій працівників визначаються професійними стандартами. За відсутності професійних стандартів такі вимоги можуть визначатися кваліфікаційними характеристиками.
Професійний стандарт «Виконавець робіт», який розроблений та затверджений Всеукраїнською громадською організацією «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», рішення Правління (Протокол засідання Правління від 12 серпня 2024 року № 8/1/24)» відповідно до вимог статті 4-2 Кодексу законів про працю України встановлює, що документом який підтверджує професійну кваліфікацію виконавця робіт - є сертифікат виконавця робіт, виданий органом з сертифікації персоналу.
Отже, Учасник ПП «МПБП Стимул» не надав документи, які підтверджують кваліфікацію виконавця робіт Шинкаренко Олександра, чим не дотримано вимог підпункту 1.2 пункту 1 Додатку 1 до тендерної документації.
Вимогами пункту 41 Особливостей встановлено, що розгляд та оцінка тендерних пропозицій здійснюються відповідно до статті 29 Закону (положення частин другої, дванадцятої, шістнадцятої, абзаців другого і третього частини п’ятнадцятої статті 29 Закону не застосовуються) з урахуванням положень пункту 43 Особливостей.
Пунктом 43 Особливостей та пунктом 5 розділу V тендерної документації визначено, якщо замовником під час розгляду тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі виявлено невідповідності в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у тендерній пропозиції та/або подання яких передбачалося тендерною документацією, він розміщує у строк, який не може бути меншим, ніж два робочі дні до закінчення строку розгляду тендерних пропозицій, повідомлення з вимогою про усунення таких невідповідностей в електронній системі закупівель.
Під невідповідністю в інформації та/або документах, що подані учасником процедури закупівлі у складі тендерної пропозиції та/або подання яких вимагається тендерною документацією, розуміється у тому числі відсутність у складі тендерної пропозиції інформації та/або документів, подання яких передбачається тендерною документацією (крім випадків відсутності забезпечення тендерної пропозиції, якщо таке забезпечення вимагалося замовником, та/або відсутності інформації (та/або документів) про технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, що пропонується учасником процедури в його тендерній пропозиції). Невідповідністю в інформації та/або документах, які надаються учасником процедури закупівлі на виконання вимог технічної специфікації до предмета закупівлі, вважаються помилки, виправлення яких не призводить до зміни предмета закупівлі, запропонованого учасником процедури закупівлі у складі його тендерної пропозиції, найменування товару, марки, моделі тощо.
Однак, на порушення вимог пункту 43 Особливостей, Замовник не виявив зазначені невідповідності в документах тендерної пропозиції учасника ПП «МПБП Стимул» та не надав можливості їх усунути.
Період усунення порушень:
23.10.2025 17:43 - 06.11.2025 23:00
Дата публікації висновку:
23.10.2025 17:43
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
На виконання зобов'язань, викладених у висновку Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області від 23.10.2025 за результатами моніторингу процедури закупівлі UA-2025-05-29-011439-а «Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцького ліцею №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Провулок Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська область» повідомляємо наступне.
Зміст опублікованого висновку про результати моніторингу від 23.10.2025 процедури закупівлі UA-2025-05-29-011439-а розглянуто та взято до відома з метою не допущення наданих зауважень в майбутньому.
З метою поглибленого вивчення положень Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 №922-VIII та Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 та інших нормативних актів, при наявності бюджетних призначень, уповноважену особу буде направлено на навчання з питань публічних закупівель.
Договір від 07.10.2025 року №56 та Додаток 3 до Договору у машинозчитувальному форматі оприлюднено.
Дата публікації звіту:
29.10.2025 14:58
Запити/Пояснення
Номер:
a9512047dbda458fbcce100e2e95f28a
Назва:
Про надання пояснень
Дата опублікування:
09.10.2025 16:38
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
15.10.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі з будівництва захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцького ліцею №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: провулок Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська область (код ДК 021:2015: 45210000-2 — Будівництво будівель), (інформацію опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-09-05-003985-a) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43, постала потреба в отриманні пояснень (інформації та документів) з наступних питань:
1. Надати інформацію та відповідні документи (проєктно-кошторисну документацію, технічне завдання, дефектні акти, експертні звіти тощо), на підставі яких вами здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.
2. Надати посилання на сторінку власного веб-сайту (або офіційного веб-сайту головного розпорядника бюджетних коштів) на якому розміщено обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру витрат, очікуваної вартості предмета закупівлі відповідно до вимог пункту 4-1 постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 року № 710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами).
3. За рахунок якої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам здійснено фінансування зазначеної закупівлі (з зазначенням постанови (розпорядження) Кабінету Міністрів України, кодів програмної класифікації видатків та кредитування державного бюджету).
4. Чи здійснювалося фінансування даної закупівлі на виконання заходів Плану України, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 18 березня 2024 року № 244-р, відповідно до інструменту Ukraine Facility?
5. Надати пояснення щодо підстав неоприлюднення графіку фінансування робіт (додаток № 3 до договору від 07.10.2025 № 56, файл Дод. 3 до догов. у машинозчитув.форм.pdf) відповідно до вимог пункту 10 частини першої статті 10 Закону України «Про публічні закупівлі» в частині оприлюднення договору про закупівлю та всіх додатків до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі (враховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних» та пункту 15 Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 11 червня 2020 року № 1082, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 липня 2020 р. за № 610/34893).
Пояснення, інформацію та документи, щодо яких буде зазначено в поясненнях, та які обґрунтовують позицію замовника з поставленого(-их) питання(-нь), необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до вимог статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
9786e4ab86c449389f834d56d7e92aa4
Назва:
Пояснення на запит
Дата опублікування:
14.10.2025 14:59
Опис:
1. Повідомляємо, що очікувана вартість предмета закупівлі (робіт з будівництва) визначена виходячи з розміру бюджетного призначення, передбачених рішенням виконавчого комітету Прилуцької міської ради від 30.07.2025 №264 «Про зміни бюджетних призначень та виділення коштів бюджету міської територіальної громади на 2025 рік», а також відповідно до затвердженої наказом директора ліцею №9 від 05.09.2025 №40-а/г проєктної документації на будівництво, виходячи з вимог до предмета закупівлі, у тому числі його технічних, якісних, кількісних характеристик.
До очікуваної вартості предмета закупівлі (робіт з будівництва) не включається вартість витрат, які передбачені зведеним кошторисним розрахунком на оплату виконання робіт іншими суб’єктами господарювання, ніж переможцем процедури закупівлі, та витрати, що відповідно до характеристик предмета закупівлі (робіт з будівництва) не належать до розрахункової вартості ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі.
До таких витрат, що не підлягають включенню до очікуваної вартості предмета закупівлі (робіт з будівництва) належать:
-на здійснення технічного нагляду; формування страхового фонду документації; утримання служби замовника; кошти на оплату послуг, пов’язаних із підготовкою до виконання робіт, їх здійсненням та введенням об’єктів будівництва в експлуатацію (в тому числі кошти на оплату послуг, пов’язаних з приєднанням об’єкта будівництва до діючих інженерних мереж та тримання сертифікату за введення в дію об’єктів (СС2) (Глава 10 ЗКР);
-на проєктно-вишукувальні роботи; експертизу проектної документації; здійснення авторського нагляду (Глава 12 ЗКР).
Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі визначені відповідно до розробленої та затвердженої проєктної документації. В проєктній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Проєктна документація пройшла експертизу, за результатами якої отримано позитивний експертний висновок.
Копії зведеного кошторисного розрахунку, позитивного експертного звіту, рішення виконавчого комітету додаються.
2. У відповідності до п.п.1 п.4 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №710 «Про ефективність використання державних коштів» Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмету закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення оприлюднено на офіційному сайті Прилуцького ліцею №9 за посиланням: https://sites.google.com/prk-school9.ukr.education/pril-school9/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B7%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C-%D1%82%D0%B0-%D1%96%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D1%96%D0%B9%D0%BD%D0%B0-%D0%B2%D1%96%D0%B4%D0%BA%D1%80%D0%B8%D1%82%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C/%D1%84%D1%96%D0%BD%D0%B0%D0%BD%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%B7%D0%B2%D1%96%D1%82%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C
3. Фінансування будівництва здійснюється за рахунок коштів бюджету Прилуцької міської територіальної громади (КПКВ 0611300).
4. У звʼязку з тим, що фінансування здійснюється за кошти бюджету Прилуцької міської територіальної громади, інструмент Ukraine Facility не застосовується.
5.На виконання вимоги пункту 10 частини першої статті 10 Закону Замовником 07.10.2025 оприлюднено договір та всі додатки до нього, у т.ч. Інформацію про ціни на матеріальні ресурси у машинозчитувальному форматі (оприлюднені файли, які у складі назви мають слова «машинозчитувальний формат»), а саме у вигляді формату pdf., який перетворений з Word. Спосіб такого оприлюднення описано у статті «Щодо машинозчитувального формату публікації документів» від 28.10.2024 у розділі Інфобокс на офіційній онлайн-платформі електронній системі публічних закупівель Prozorro за посиланням: https://infobox.prozorro.org/articles/shchodo-u-mashinozchituvalnogo-formatu-publikaciji-dokumentiv.