-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцького ліцею №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: провулок Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська область
Тендер Prozorro UA-2025-09-05-003985-a
Завершена
34 534 390.00
UAH з ПДВ
Номер:
baef4e795151417b8b4167f4401f217f
Внутрішній номер закупівлі:
26342335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-09-05-003985-a
Замовник:
Прилуцький ліцей №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358304
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, провулок Фізкультурника, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Коробка Олег 0507613328 olegigorovic642@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
34 534 390.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.09.2025 11:12 - 22.09.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
05.09.2025 11:12 - 25.09.2025 00:00
Аукціон:
25.09.2025 15:51 - 25.09.2025 16:20
Період кваліфікації:
25.09.2025 16:20 - 30.09.2025 12:02
Період завантаження договору:
06.10.2025 00:00 - 16.10.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 534 390.00 Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцького ліцею №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: провулок Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська область