-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцького ліцею №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: провулок Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська область
Оголошено тендер
34 534 390.00
UAH
Номер:
cac17c8b88bd4852951b030c513e33b9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-09-05-004658-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Прилуцький ліцей №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358304
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, провулок Фізкультурника, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Прилуцький ліцей №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
33358304
-
Контактна особа:
Коробка Олег 0507613328 olegigorovic642@gmail.com
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, провулок Фізкультурника, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
34 534 390.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцького ліцею №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: провулок Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська область
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45210000-2 Будівництво будівель
КЕКВ:
3122 Капітальне будівництво (придбання) інших об'єктів
Дата опублікування:
05.09.2025 11:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Будівництво захисної споруди цивільного захисту протирадіаційного укриття Прилуцького ліцею №9 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: провулок Фізкультурника, 24, м.Прилуки, Чернігівська область
Кількість
1 робота
Період постачання
до 01.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяПрилуки
Сума34 534 390.00 UAH