-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівель головного корпусу (літ. А1-2, літ. А5) КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-012527-a
Завершена
6 035 890.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 179.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 30 179.45 UAH
Номер:
db3b8d59aed94a8e9bb43874eeaf5e7c
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2025-08-11-000075
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
11.08.2025 00:00
Період моніторингу:
11.08.2025 17:48 - 02.09.2025 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
Н А К А З
11.08.2025 № 89-З
Запоріжжя
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 8 Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області (зі змінами), затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 № 3,
НАКАЗУЮ:
1. Почати на підставі виявлених органом державного фінансового контролю ознак порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель, моніторинг процедур закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначених у додатку до цього наказу.
В.о. начальника управління Віктор БОРОДІН
Додаток до наказу управління Східного офісу Держаудитслужби
в Запорізькій області
від 11.08.2025 № 89-З
Перелік процедур закупівель,
по яким проводиться моніторинг
1) UA-2025-02-25-012527-a, яка проведена комунальним некомерційним підприємством "Міська лікарня №7" Запорізької міської ради;
Етапи закупівельного процесу:
- Укладання та виконання договору про закупівлю (прийняття рішення про відміну торгів)
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Інші порушення законодавства у сфері закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання щодо відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону із урахуванням Особливостей №1178, відображення закупівлі у річному плані, дотримання принципів закупівель, розгляду тендерної пропозиції, своєчасності укладання договору про закупівлю, своєчасності укладання додаткових угод - порушень не встановлено.
За результатами аналізу питання щодо оприлюднення договору про закупівлю та додаткових угод, оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до вимог законодавства встановлено порушення вимоги пункту 10 частини першої статті 10 Закону № 922, та частини першї статті 41 Закону №922.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
З огляду на встановлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, керуючись статтями 5 та 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні» та статтею 8 Закону України «Про публічні закупівлі», Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області зобов’язує здійснити заходи направлені на недопущення встановлених порушень в подальшому, зокрема шляхом притягнення до відповідальності осіб, якими допущені порушення, та протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення висновку оприлюднити через електронну систему закупівель інформацію та/або документи, що свідчать про вжиття таких заходів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: « 19 » серпня 2025 року.
Предметом аналізу були питання: відповідності вимог тендерної документації (далі – ТД) вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон №922) з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 №1178 (далі – Особливості №1178), розгляду тендерної пропозиції, оприлюднення інформації про закупівлю, дотримання принципів закупівель, відповідність тендерної пропозиції переможця умовам тендерної документації, укладання договору від 26.03.2025 № 230, укладання додаткових угод.
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель комунального некомерційного підприємства "Міська лікарня №7" ЗМР (далі – Замовник) на 2025 рік; тендерна документація, затверджена протоколом уповноваженої особи від 25.02.2025 № 57 зі змінами від 28.02.2025 №61; тендерна пропозиція учасника ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД" (далі – Учасник); вимога про усунення невідповідностей від 07.03.2025; протокол розгляду тендерних пропозицій про визначення переможцем відкритих торгів ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД" та намір укласти договір від 10.03.2025 № 72; договір від 26.03.2025 № 230, додаткова угода від 26.06.2025 №1, додаткова угода від 10.06.2025 №2, додаткова угода від 14.08.2025 №3; пояснення Замовника від 14.08.2025, від 15.08.2025 на запит Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області від 12.08.2025, від 13.08.2025.
За результатами питання оприлюднення інформації про закупівлю відповідно до вимог законодавства встановлено наступне.
Пунктом 3 Особливостей визначено, що Замовники, які зобов’язані здійснювати публічні закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до Закону № 922, проводять закупівлі з урахуванням цих особливостей та з дотриманням принципів здійснення публічних закупівель, визначених Законом.
Згідно із пунктом 10 частини першої статті 10 Закону № 922, Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та всі додатки до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі (у разі оприлюднення договору про закупівлю, зазначеного в абзаці другому частини першої статті 41 Закону № 922) – протягом трьох робочих днів з дня його укладення.
Відповідно до частини першої статті 41 Закону № 922, невід’ємними додатками до договору про закупівлю послуг з поточного ремонту, робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єкта будівництва є документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси.
У документах, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси, обов’язково має зазначатися така інформація: найменування матеріального ресурсу (з характеристиками), одиниця його виміру, кількість, відпускна ціна, а також вартість транспортування та заготівельно-складські витрати, а також країна походження товару щодо кожної номенклатурної позиції.
Згідно з пунктом 1 Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 (далі – Положення № 835), машинозчитувальний формат – формат даних, структурований таким чином, що дає змогу ідентифікувати, перетворювати та отримувати конкретні дані, включаючи окремі факти та їх внутрішню структуру, без участі людини.
Відповідно до пункту 9 Положення № 835 для оприлюднення наборів даних використовуються такі формати, зокрема, для текстових даних - TXT, RTF, MD, ODT*, DOC(X), (X)HTML*.
Замовником в електронній системі закупівель 26.03.2025 розміщено Договір підряду від 26.03.2025 № 230 та додатки до нього (файл «Договір 230.pdf»), у форматі «pdf», відмінному від машинозчитувального формату.
На зазначений запит Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, Замовник 14.08.2025 оприлюднив інформацію наступного змісту: « З власної ініціативи та з метою усунення порушень вимоги, визначені пунктом 10 частини першої статті 10 Закону №922, було виконано шляхом оприлюднення у машинозчитувальному форматі Договору №230 та всіх додатків до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси), а також Додаткових угод №1,2,3 зі всіма додатками (враховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»).
Однак, надане пояснення не спростовує наявність порушення, оскільки, договір з усіма додатками та додаткові угоди у машинозчитувальному форматі, Замовником розміщено 12.08.2025 та 13.08.2025 в електронній системі закупівель, тобто з порушенням трьох денного терміну, визначеного пункту 10 частини першої статті 10 Закону № 922.
За результатами питання оприлюднення договору про закупівлю та додаткових угод, до вимог законодавства встановлено наступне.
Замовником при розміщені в електронній системі закупівель договір з усіма додатками не дотриманно норм, встановлених частиною першою статті 41 Закону № 922, а саме: « У документах, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси, обов’язково має зазначатися така інформація: найменування матеріального ресурсу (з характеристиками), одиниця його виміру, кількість, відпускна ціна, вартість транспортування та заготівельно-складські витрати, а також країна походження товару щодо кожної номенклатурної позиції».
На зазначений запит Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, Замовник 14.08.2025 оприлюднив інформацію наступного змісту: « З власної ініціативи та з метою приведення у відповідність до чинного законодавства документів, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси було укладено та оприлюднено в електронній системі закупівель додаткову угоду №3 від 14.08.2025р. до договору №230 від 26.03.2025р.
Однак, надане пояснення не спростовує наявність порушення, оскільки, на запит Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області від 12.08.2025 Замовником розміщено 14.08.2025 в електронній системі закупівель договір з усіма додатками та додаткові угоди з дотриманням норм, встановлених частиною першою статті 41 Закону № 922.
Таким чином, Замовником в електронній системі закупівель не оприлюднено договір з усіма додатками протягом трьох робочих днів з дня укладення договору, чим не дотримано норму частини першої статті 41 Закону № 922.
Період усунення порушень:
19.08.2025 18:55 - 03.09.2025 00:00
Дата публікації висновку:
19.08.2025 18:55
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
КНП «Міська лікарня №7» ЗМР в межах проведеного моніторингу закупівлі «Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівель головного корпусу (літ. А1-2, літ. А5) КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)» за номером ID: UA-2025-02-25-012527-a, з приводу висновку оприлюдненого Держаудитслужбою повідомляємо наступне.
Частиною 9 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі» (надалі - Закон) передбачено, що у разі підтвердження органом державного фінансового контролю факту усунення замовником порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель, викладених у висновку, про що цей орган зазначає в електронній системі закупівель протягом п’яти робочих днів з дня оприлюднення замовником відповідної інформації в електронній системі закупівель, службова (посадова) особа замовника та/або уповноважена особа замовника не притягається до адміністративної відповідальності за порушення законодавства у сфері закупівель з порушень, що були усунуті замовником відповідно до висновку.
Замовник зобов’язується дотримуватись вимог Закону, Постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» з метою недопущення настання негативних наслідків, як для замовника так і для учасників. Замовником проаналізовані обставини викладені у висновку та вжиті відповідні заходи, зокрема, вирішено питання щодо направлення уповноважених осіб на додаткове навчання в сфері здійснення публічних закупівель, внаслідок як виявлених порушень так і з метою превентивної роботи по недопущенню таких порушень у майбутньому.
https://radnyk.academy/navchalni-prohramy/osoblyvosti-zakupivli-robit-i-potochnoho-remontu
Дата публікації звіту:
22.08.2025 15:02
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- other: Так
Опис:
усунуто
Дата публікації:
22.08.2025 15:09
Запити/Пояснення
Номер:
f38096eade644276a2ca800cbda94a8b
Назва:
Запит замовнику на пояснення
Дата опублікування:
12.08.2025 11:28
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
16.08.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі: «Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівель головного корпусу (літ. А1-2, літ. А5) КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)»
(інформацію про закупівлю опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-02-25-012527-a), яка проведена комунальним некомерційним підприємством "Міська лікарня №7" ЗМР (далі - Замовник), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зі змінами, підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 №3, постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів) з наступного питання.
Відповідно до Додатку 1 ТД «Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики, опис предмета закупівлі», надані послуги Підрядником повинні відповідати дефектному акту, наданої договірної ціни та умовам чинного законодавства, нормативно-технічним актам з дотриманням вимог санітарних норм та охорони навколишнього середовища.
Гарантійні зобов’язання
Гарантія на надані послуги з поточного ремонту в частині гарантійного строку на будівельні матеріали – протягом строку, визначеного виробником будівельних матеріалів, в частині якості будівельно-монтажних робіт – протягом 36 місяців з дати підписання актів здачі-приймання виконаних будівельних робіт.
Договірна ціна з поточного ремонту (ціна пропозиції): динамічна
Учасник під час надання послуг з поточного ремонту відповідає:
- за достовірність та відповідність заявленим характеристикам матеріалів і комплектуючих;
- за дотримання правил охорони праці при проведенні демонтажних та монтажних робіт;
- за своєчасне прибирання робочих місць і вивезення будівельного сміття;
- за збереження цілісності іншого обладнання, яке знаходиться в зоні виконання поточного
ремонту.
Ціни на матеріальні ресурси, які застосовуються при розрахунку договірної ціни, приймаються на підставі проведеного учасником (підрядником) аналізу цін на ринку будівельних матеріалів в регіоні.
Кошторисна документація надається в складі тендерної пропозиції також у форматі IMD та/або IDC в програмному комплексі АВК-5 останньої версії та/або іншого повністю сумісного з ним програмним комплексом останньої версії.
Відповідно до проекту договору Додатку 3 ТД встановлено, що невід’ємною частиною Договору є:
- Дефектний акт (Додаток №1)
- Договірна ціна з додатками (Додаток №2)
Учасник процедури закупівлі у складі пропозиції повинен надати документи, які підтверджують відповідність розрахунків ціни пропозиції електронних торгів згідно з обсягами поточного ремонту, визначеного замовником у дефектному акті, з урахуванням нормативної потреби в трудових і матеріальнотехнічних ресурсах, необхідних для виконання поточного ремонту на об’єкті замовника, та поточних цін на вироби та будівельні матеріали, усіх витрат та ризиків учасника.
Учасником ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД" була подана тендерна пропозиція, у складі якої надано договірну ціну разом із пояснювальною запискою, у якій зазначено, що середньомiсячна заробiтна плата на 1 робiтника в режимi повної зайнятостi становитиме 169,58 люд.год.
Проте, з урахуванням положень Закону № 2136, та з урахуванням Указу Президента України від 15.04.2025 № 235/2025, затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про продовження строку дії воєнного стану в Україні», показник середньомісячної норми тривалості робочого часу на 2025 рік складає 171,75 люд. год.
Враховуючи вищезазначене прошу надати пояснення, чому Вами визнано переможцем ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД", тендерна пропозиція якого не відповідає вимогам підпункту 2 пункту 44 Особливостей?
2. Згідно із пунктом 10 частини першої статті 10 Закону Замовник самостійно та безоплатно через авторизовані електронні майданчики оприлюднює в електронній системі закупівель договір про закупівлю та всі додатки до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі (у разі оприлюднення договору про закупівлю, зазначеного в абзаці другому частини першої статті 41 Закону) – протягом трьох робочих днів з дня його укладення.
Відповідно до частини першої статті 41 Закону, невід’ємними додатками до договору про закупівлю послуг з поточного ремонту, робіт з нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єкта будівництва є документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси.
У документах, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси, обов’язково має зазначатися така інформація: найменування матеріального ресурсу (з характеристиками), одиниця його виміру, кількість, відпускна ціна, а також вартість транспортування та заготівельно-складські витрати, а також країна походження товару щодо кожної номенклатурної позиції.
Згідно з пунктом 1 Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 р. № 835 (далі – Положення № 835), машинозчитувальний формат – формат даних, структурований таким чином, що дає змогу ідентифікувати, перетворювати та отримувати конкретні дані, включаючи окремі факти та їх внутрішню структуру, без участі людини.
Відповідно до пункту 9 Положення № 835 для оприлюднення наборів даних використовуються такі формати, зокрема, для текстових даних - TXT, RTF, MD, ODT*, DOC(X), (X)HTML*.
Замовником в електронній системі закупівель 26.03.2025 розміщено Договір підряду від 26.03.2025 № 230 (файл «Договір 230.pdf») у форматі «pdf», відмінному від машинозчитувального формату.
Враховуючи вищезазначене прошу надати пояснення, чому Вами не виконано вимоги пункту 10 частини першої статті 10 Закону № 922 в частині оприлюднення договору про закупівлю та всіх додатків до нього (у тому числі документів, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси) у машинозчитувальному форматі (враховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»).
Пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації, караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
fcb7abd9d5124f20ad4e6330cfcff40f
Назва:
На виконання норми частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», надаємо відповідь на запит органу державного фінансового контролю наступного змісту:
Дата опублікування:
14.08.2025 15:05
Опис:
1. Норма середньомісячної тривалості робочого часу на 1 працівника в режимі повної зайнятості на 2024 рік при 40-годинному робочому тижні - 174,67 люд.год для розрахунку заробітної плати, з урахуванням терміну дії воєнного стану до 07 лютого 2024 року (збірник „Ціноутворення у будівництві” №11, листопад, 2024 р.) – з 22 листопада 2024 до 07 лютого 2025; з 08 лютого 2025 до 08 травня 2025 – 169,58 люд.год (збірник „Ціноутворення у будівництві” №2, лютий, 2025 р.); з 09 травня 2025 до 06 серпня – 171,75 люд.год; з 07 серпня 2025 до 04 листопада – 173,17 люд.год.
Відкриті торги з особливостями за ідентифікатором UA-2025-02-25-012527-a було оголошено 25.02.2025р., за результатами розгляду тендерної пропозиції 10.03.2025р. учасника ТОВ "СПІВДРУЖНІСТЬ АВІА БУД" було визначено переможцем закупівлі та у подальшому укладено договір підряду № 230 від 26.03.2025р.
З огляду на те, що в період з 08.02.2025р. по 08.05.2025р. норма середньомісячної тривалості робочого часу складала саме 169,58 люд.год, у Замовника не було підстав для відхилення тендерної пропозиції учасника, тому що договірна ціна разом із пояснювальною запискою (та іншими додатками) була складена учасником відповідно до діючих норм на момент подачі тендерної пропозиції.
2. З власної ініціативи та з метою приведення у відповідність до чинного законодавства документів, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси було укладено та оприлюднено в електронній системі закупівель Додаткову угоду №3 від 14.08.2025р. до Договору №230 від 26.03.2025р.
3. З власної ініціативи та з метою усунення порушень вимоги, визначені пунктом 10 частини першої статті 10 Закону №922, було виконано шляхом оприлюднення у машинозчитувальному форматі Договору №230 та всіх додатків до нього (у тому числі документи, що містять інформацію про ціни на матеріальні ресурси), а також Додаткових угод №1,2,3 зі всіма додатками (враховуючи вимоги Постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»).
З метою недопущення настання негативних наслідків, уповноважену особу Замовника буде направлено на додаткове навчання в сфері публічних закупівель.
Номер:
ca2c6176372642ce85b4bc162c3b2d43
Назва:
Про надання інформації
Дата опублікування:
13.08.2025 16:24
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
19.08.2025 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу процедури закупівлі: «Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівель головного корпусу (літ. А1-2, літ. А5) КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)»
(інформацію про закупівлю опубліковано в електронній системі закупівель за номером ID: UA-2025-02-25-012527-a), яка проведена комунальним некомерційним підприємством "Міська лікарня №7" ЗМР (далі - Замовник), та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», зі змінами, підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області, затвердженого наказом Східного офісу Держаудитслужби від 29.08.2016 №3, постала потреба в отриманні пояснень (інформації, документів) з наступного питання.
Прошу надати інформацію щодо стану виконання договору від 26.03.2025 № 230 станом на 13.08.2025, разом з підтверджуючими документами (актами виконаних робіт, рахунками, платіжними документами тощо), а також додаткові угоди до договору (у разі їх укладання).
Пояснення (інформацію, документи) необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту.
Відповідно до норм статті 351-1 Кримінального кодексу України невиконання службовою особою законних вимог органу державного фінансового контролю, створення штучних перешкод у його роботі, надання йому завідомо неправдивої інформації, караються штрафом від ста до однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або пробаційним наглядом на строк до трьох років, або обмеженням волі на той самий строк.
Номер:
fcddb25ef0844c19b1ba377e9e01912a
Назва:
На виконання норми частини 5 статті 8 Закону України «Про публічні закупівлі», надаємо відповідь на запит органу державного фінансового контролю наступного змісту.
Дата опублікування:
15.08.2025 12:46
Опис:
Станом на 13.08.2025р. договір №230 від 26.03.2025р. виконано в повному обсязі. Підтверджуючі документи додаються до пояснення у вигляді скан-копій форм №КБ-2в (акт приймання виконаних будівельних робіт), форм №КБ-3 (довідка про вартість виконаних будівельних робіт та витрати) та платіжних доручень. Також, до пояснення додаються скан-копії Додаткових угод №1,2,3 до договору №230 від 26.03.2025р.