-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівель головного корпусу (літ. А1-2, літ. А5) КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-012527-a
Завершена
6 035 890.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 179.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 30 179.45 UAH
Період оскарження:
25.02.2025 16:21 - 02.03.2025 00:00
Нічого не знайдено.