-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівель головного корпусу (літ. А1-2, літ. А5) КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)
Тендер Prozorro UA-2025-02-25-012527-a
Завершена
6 035 890.80
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 30 179.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 30 179.45 UAH
Номер:
cf4aeae92f5c4c9c8b316453920d1b00
Внутрішній номер закупівлі:
24540288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-02-25-012527-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Булавіна +380503375778 tender_ml7@ukr.net http://www.clinic7.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 035 890.80 UAH з ПДВ
Період уточнення:
25.02.2025 16:21 - 02.03.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
25.02.2025 16:21 - 05.03.2025 00:00
Період кваліфікації:
05.03.2025 00:00 - 10.03.2025 09:50
Період завантаження договору:
16.03.2025 00:00 - 26.03.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 035 890.80 Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівель головного корпусу (літ. А1-2, літ. А5) КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а (код ДК 021:2015:45420000-7: Столярні та теслярні роботи)