-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівель головного корпусу (літ. А1-2, літ. А5) КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а
Оголошено тендер
6 035 890.80
UAH
Номер:
895d5a84f7824cac9bb996635b50d1c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-02-25-013710-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №7" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35535544
-
Адреса:
69118, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ПРИВОКЗАЛЬНА будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
6 035 890.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт з часткової заміни вікон на металопластикові (заходи з енергозбереження) будівель головного корпусу (літ. А1-2, літ. А5) КНП «Міська лікарня №7» ЗМР, розташованих за адресою: м. Запоріжжя, вул. Чумаченка, 21-а
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
25.02.2025 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума6 035 890.80 UAH