-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПГВ 23Т-012_ДК 021:2015 - 39150000-8 – Меблі та приспособи різні (Стелажі)
Тендер Prozorro UA-2023-01-18-006379-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
2 669 867.93
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
Вимоги для участі в закупівлі
Вимога підтвердити відсутніть
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Вчинення корупційних правопорушень
ID: 1fea50d42a1b4897a5dca3b12c2e2580
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Відомості про юридичну особу, яка є учасником процедури закупівлі, не внесено до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення
ID: 54687c3e70e94394ae1bc36833900a29
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Службову (посадову) особу учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов'язаного з корупцією
ID: f7e47600f0bd44f79dcca4ebb2dd7240
Очікуване значення :
Так
Вчинення економічних правопорушень
ID: b7d9e9e2573f43cf9322e629b2282ebd
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Суб'єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років не притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України "Про захист економічної конкуренції", у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів
ID: b20a50439d924c998d9eac2b80307a05
Очікуване значення :
Так
Вчинення злочинів, учинених з корисливих мотивів
ID: f0ed1a92711340a28fa81992eb792bce
(Необхідно надати підтвердження щодо відповідності вимогам однієї із двох груп)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Учасник фізична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Фізична особа, яка є учасником процедури закупівлі, не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 57ec2efa350249cfbb75f63d075ea538
Очікуване значення :
Так
Учасник юридична особа підтверджує, що
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яка підписала тендерну пропозицію (або уповноважена на підписання договору в разі переговорної процедури закупівлі), не була засуджена за кримінальне правопорушення, вчинене з корисливих мотивів (зокрема, пов’язане з хабарництвом, шахрайством та відмиванням коштів), судимість з якої знято або погашено у встановленому законом порядку
ID: 51de954261c94d909faa18ba394bed7e
Очікуване значення :
Так
Порушення справ про банкрутство
ID: 1a4878b95a67490fabc5c848c0af30a0
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Учасник процедури закупівлі не визнаний у встановленому законом порядку банкрутом та стосовно нього не відкрита ліквідаційна процедура
ID: ae52e1d811a94fd7a27035d787621b01
Очікуване значення :
Так
Наявність інших підстав для відмови в участі у процедурі закупівлі
ID: d27f814519ec44d283c578d455dbb4d2
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
У Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань присутня інформація, передбачена пунктом 9 частини другої статті 9 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань" (крім нерезидентів)
ID: 6aa3972dfe3341c886278eac1a991617
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Архівована
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Юридична особа, яка є учасником процедури закупівлі (крім нерезидентів), має антикорупційну програму чи уповноваженого з реалізації антикорупційної програми, якщо вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) або робіт дорівнює чи перевищує 20 мільйонів гривень (у тому числі за лотом)
ID: ddd528d4b5504225abedd13dc3cd07a6
Вимогу заархівовно . Відповідь на неї не потребується
Очікуване значення :
Так
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Учасник процедури закупівлі не є особою, до якої застосовано санкцію у вигляді заборони на здійснення у неї публічних закупівель товарів, робіт і послуг згідно із Законом України "Про санкції"
ID: f8b8fec1e66443dbab1311ad6f591694
Очікуване значення :
Так
Вчинення правопорушень, пов'язаних з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 25c361d6272c4e7b9f4a9b38a97ce2ac
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Службова (посадова) особа учасника процедури закупівлі, яку уповноважено учасником представляти його інтереси під час проведення процедури закупівлі, фізичну особу, яка є учасником, не було притягнуто згідно із законом до відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з використанням дитячої праці чи будь-якими формами торгівлі людьми
ID: 503b540a456c432e978698d1bb9e0cb1
Очікуване значення :
Так
Підстави для відхилення пропозиції
Підстава
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Виявлення факту наміру впливу на прийняття рішення замовника
ID: b0dbe0de65a54b6aabede7cdf2b40e45
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Замовник має незаперечні докази того, що учасник процедури закупівлі пропонує, дає або погоджується дати прямо чи опосередковано будь-якій службовій (посадовій) особі замовника, іншого державного органу винагороду в будь-якій формі (пропозиція щодо найму на роботу, цінна річ, послуга тощо) з метою вплинути на прийняття рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі або застосування замовником певної процедури закупівлі
ID: 9d80dfc1fb7846689b1e819f048b60da
Виявлення факту зв'язку учасника з іншими учасниками процедури або замовником
ID: 1ba6237c9c394b019b0fb269f07dd9fb
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Тендерна пропозиція подана учасником конкурентної процедури закупівлі або участь у переговорній процедурі бере учасник, який є пов'язаною особою з іншими учасниками процедури закупівлі та/або з уповноваженою особою (особами), та/або з керівником замовника
ID: 58ca308408144118b0e60653db0a0b24
Інші критерії
Вимоги
Опис вимог та спосіб їх підтвердження
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції
ID: 4cf04484dcd4428ea17fcf39b5dcb8e4
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Мова тендерної пропозиції українська
ID: fb0dcb60ff1e4f16ae99a1011672c949
Очікуване значення :
Так
Забезпечення виконання договору
ID: 3d35e820c3ba42faa4a9607d0fbd63b9
Критерій стосується лоту 39150000-8 – Меблі та приспособи різні (Стелажі)
Детальніше
Спосіб підтвердження
Статус вимоги: Активна
Опис вимоги: Замовник вимагає надання забезпечення виконання договору про закупівлю переможцем відкритих торгів у вигляді банківської гарантії/стендбай акредитиву у відповідності до додатку №8 до тендерної документації або у формі грошових коштів у розмірі 5% від загальної вартості договору про закупівлю.
Розмір, вид, строк та умови надання, повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю визначаються додатком №8 тендерної документації та відповідно до умов тендерної документації.
Дата створення: 18.01.2023 12:11
Документ
Надання забезпечення виконання договору(Замовник вимагає надання забезпечення виконання договору про закупівлю переможцем відкритих торгів у вигляді банківської гарантії/стендбай акредитиву у відповідності до додатку №8 до тендерної документації або у формі грошових коштів у розмірі 5% від загальної вартості договору про закупівлю.
Розмір, вид, строк та умови надання, повернення та неповернення забезпечення виконання договору про закупівлю визначаються додатком №8 тендерної документації та відповідно до умов тендерної документації.)
Розмір та умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю
ID: f29d1a318a3c476296003a581370224b
Очікуване значення :
Так
Критерій забезпечення виконання умов договору відсутній
Спосіб підтвердження