• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стелажі

Оголошено тендер

2 669 867.93 UAH
Номер: a19397c9d52e4d2b997ab73f1a3afa96
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-17-006430-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Укргазвидобування" в особі філії "Полтавагазвидобування
Замовник: Укргазвидобування" в особі філії "Полтавагазвидобування
Очікувана вартість: 2 669 867.93 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стелажі
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різні
Дата опублікування: 17.01.2023 16:08

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 669 867.93 UAH