• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ПГВ 23Т-012_ДК 021:2015 - 39150000-8 – Меблі та приспособи різні (Стелажі)

Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації

Завершена

2 669 867.93 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
Номер: 9f761ffd599042a8a1e1afa189d1d690
Внутрішній номер закупівлі: 16632815
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-01-18-006379-a   
Замовник: Укргазвидобування" в особі філії "Полтавагазвидобування
Контактна особа: Дмитро Яремченко +380532515573 dmytro.yaremchenko@ugv.com.ua http://ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 39150000-8 Меблі та приспособи різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 669 867.93 UAH з ПДВ
Період уточнення: 18.01.2023 12:11 - 25.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 18.01.2023 12:11 - 28.01.2023 15:00
Аукціон: 28.01.2023 15:01 - 28.01.2023 15:01
Період кваліфікації: 28.01.2023 15:01 - 02.02.2023 11:49
Період завантаження договору: 08.02.2023 00:00 - 18.02.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 669 867.93 39150000-8 – Меблі та приспособи різні (Стелажі)