-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ПГВ 23Т-012_ДК 021:2015 - 39150000-8 – Меблі та приспособи різні (Стелажі)
Тендер Prozorro UA-2023-01-18-006379-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
2 669 867.93
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 27 000.00 UAH
Період оскарження:
18.01.2023 12:11 - 25.01.2023 00:00
Нічого не знайдено.