-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Грунтовка. Декор. Штукатурка. Грунтовка Акрилова- ID: UA-2026-08-31-013045-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246216
ВІДДІЛ ОСВІТИ, СІМ'Ї, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УСТИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43954244ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Кускові відходи паливні (ДК 021:2015 03410000-7 — Деревина (03416000-9 - Відходи деревини)...×-
Кускові відходи паливні (ДК 021:2015 03410000-7 — Деревина (03416000-9 - Відходи деревини))
- ID: UA-2026-08-31-013044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246215
ДП Ужгородська філія ДУ "Закарпатський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗУ" ЄДРПОУ: 38533513ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів зага...×-
Видання підручника шрифтом Брайля для осіб з особливими освітніми потребами закладів загальної середньої освіти та педагогічних працівників: «Українська мова та читання» підручник для осіб з особливими освітніми потребами (Н54) З клас (у 6-ти частинах) (авт.Пономарьова К.І., Гайова Л.А., Савченко О.Я., Красуцька І.В.) (з інтерактивним електронним додатком)
- ID: UA-2026-08-31-013036-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246211
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 79970000-4 Видавничі послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лабораторні дослідження ( код ДК 021:2015:71900000-7 Лабораторні послуги)- ID: UA-2026-08-31-013032-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246209
ОПОРНИЙ ЗАКЛАД ОСВІТИ "КОРЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ" КОРЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 25894547ДК 021:2015: 71900000-7 Лабораторні послугиЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Сканери штрих-кодів- ID: UA-2026-08-31-013035-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246208
ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Період подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування вихованців закладу дошкі...×-
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Морозівський ЗДО «Сонечко» Брусилівської селищної ради)
- ID: UA-2026-08-31-013033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246206
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків, обідів) для учнів 1-9 та 11 класів (...×-
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків, обідів) для учнів 1-9 та 11 класів (аутсорсинг).
- ID: UA-2026-08-31-013031-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246205
Костопільський ліцей №4 Костопільської міської ради ЄДРПОУ: 22563554ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної...×-
ДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)
- ID: UA-2026-08-31-013030-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246204
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МІЛІТАРІ СПОРТ" ЄДРПОУ: 45774934ДК 021:2015: 92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Хліб із пшеничного цільнозернового борошна формовий, нарізаний, в упаковці; Булочка для бу...×-
Хліб із пшеничного цільнозернового борошна формовий, нарізаний, в упаковці; Булочка для бургера
- ID: UA-2026-08-31-013028-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246203
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЛІЦЕЙ "ВІКТОРІЯ-П" КРОПИВНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ" ЄДРПОУ: 23227835ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Гвіздського ліцею Надвірнянської міської р...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Гвіздського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
- ID: UA-2026-08-31-013029-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246202
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Рафіновані олії та жири- ID: UA-2026-08-31-013025-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246201
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15420000-8 Рафіновані олії та жириЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з...×-
Послуги з проведення комплексної експертизи об'єкта грифування: Навчальна програма з позашкільної освіти соціально-реабілітаційного напряму «Від мрії до мети» (авт. Цариніна С. П.) у кількості 0.73 обліково-видавничих аркушів.
- ID: UA-2026-08-31-013027-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246200
Державна установа "Український інститут розвитку освіти" ЄДРПОУ: 43296244ДК 021:2015: 80210000-9 Послуги у сфері середньої технічної та професійної освітиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб, кнедлик...×-
15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби (хліб, кнедлик)
- ID: UA-2026-08-31-013023-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246199
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду- ID: UA-2026-08-31-013024-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246198
ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД ЄДРПОУ: 42836259ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щітка склоочисника, фільтр повітряний, фільтр салону та інше (код ДК 021:2015:34330000-9 -...×-
Щітка склоочисника, фільтр повітряний, фільтр салону та інше (код ДК 021:2015:34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
- ID: UA-2026-08-31-013019-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246197
KНП"Ратнівська центральна районна лікарня" ЄДРПОУ: 01982991ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівЗавершена -