• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з організації гарячого харчування (сніданків, обідів) для учнів 1-9 та 11 класів (аутсорсинг).

Завершена

3 336 294.00 UAH без ПДВ
Номер: f99cd85482ac44dab88f5aec1f21b32d
Внутрішній номер закупівлі: 30246205
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013031-a   
Замовник: Костопільський ліцей №4 Костопільської міської ради
Контактна особа: Левчук Лідія Леонідівна +380987391633 22563554@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 3 336 294.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування (сніданків, обідів) для учнів 1-9 та 11 класів (аутсорсинг).
Код ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдалень
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 35000, Україна, Рівненська область, м.Костопіль, вул.Лятуринської,15 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Фурман Наталія Олександрівна
Ціна пропозиції 3 336 294.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 20:32
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 46b615c0f0fc401abf563d332f7ec2a5
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-013031-a-a1
Постачальник: ФОП Фурман Наталія Олександрівна
Номер договору: 35
Сума договору: 2 826 123.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 35.pdf
pdf
обгрунтування_.pdf
pdf
додаткова угода.pdf
p7s
sign.p7s