-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013030-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 06:00)
75 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
08
год
38
хв
11
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
d23ec58c7eb74993be507ef8f2c7bd78
Внутрішній номер закупівлі:
30246204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013030-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "МІЛІТАРІ СПОРТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45774934
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул.Хрещатик будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Денис Яблоновский +380632945013 denysyablonovsky@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
92620000-3 Послуги, пов’язані зі спортомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
75 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 20:22 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 20:22 - 08.09.2026 06:00
Період оскарження:
31.08.2026 20:22 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 000.00 ДК 021:2015: 92620000-3 — Послуги, пов’язані зі спортом (Послуги з експлуатації спортивної споруди (відкритого футбольного поля зі штучним покриттям) для проведення аматорських турнірів з футзалу)