-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Гвіздського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування учнів » (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-013029-a
Завершена
1 632 530.00
UAH без ПДВ
Номер:
bbf42e56a9f14660b005653355129aea
Внутрішній номер закупівлі:
30246202
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-013029-a
Замовник:
ГВІЗДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23806160
-
Адреса:
78423, Україна, Івано-Франківська область, Гвізд, вул.Синяка Дмитра, будинок 1 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександра Кепещук 380673404347 tendergvizdschool@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 632 530.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Послуги з готування їжі» для учнів 1-4 класів Гвіздського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області
Кількість
8142 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
78423, Україна, Івано-Франківська область, Гвізд, вул.Синяка Дмитра, будинок 1 Б
На карті
"Послуги з готування їжі» для учнів 5-11 класів Гвіздського ліцею Надвірнянської міської ради Івано-Франківської області
Кількість
16343 послуга
Період постачання
до 30.11.2026
Місце постачання
78423, Україна, Івано-Франківська область, Гвізд, вул.Синяка Дмитра, будинок 1 Б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Гаврилюк Ганна Павлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2156905645
-
Контактна особа:
Гаврилюк Ганна Павлівна 380989438596
-
Адреса:
78423, Україна, Івано-Франківська область, Гвізд, Молодіжна, буд. 15
Ціна пропозиції
1 632 530.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 20:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
53ad92a697e14de5ab82f1dfa56767ac
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-013029-a-a1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Гаврилюк Ганна Павлівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2156905645
-
Адреса:
78423, Україна, Івано-Франківська область, Гвізд, Молодіжна, буд. 15
Номер договору:
01
Сума договору:
1 632 530.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний