• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду

Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником-резидентом України, повинні бути складені українською мовою. Усі інші документи, у разі неможливості надання документів українською мовою, можуть бути надані іноземною мовою. У такому разі у складі тендерної пропозиції додатково надається їх переклад українською мовою. Якщо учасник торгів не є резидентом України, він може подавати свою пропозицію іноземною мовою та надати переклад українською мовою. Достовірність інформації, зазначеної в перекладі документа, має бути засвідчена підписом учасника. Офіційні документи, видані органом іноземної держави учаснику, повинні бути легалізовані в установленому в Україні порядку або засвідчені шляхом проставлення апостилю з додаванням перекладу цих документів українською мовою та з урахуванням пунктів 11 та 12 статті 34 та статті 79 Закону України «Про нотаріат», якщо інше не передбачено міжнародними договорами України або законодавством України. Стандартні характеристики, вимоги, умовні позначення у вигляді скорочень та термінологія, пов’язана з послугами, що закуповуються, передбачені існуючими міжнародними або національними стандартами, нормами та правилами, викладаються мовою їх загальноприйнятого застосування.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 10:00)

363 853.33 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
37
хв
52
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 30a803469bba4e0fb2abeba6370610e9
Внутрішній номер закупівлі: 30246198
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013024-a   
Замовник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Контактна особа: Грищенко В.А. 380443631785 V.HRYSHCHENKO@VAKS.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 363 853.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 20:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 20:19 - 08.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 20:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴363 853.33 Послуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду