• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду

Оголошено тендер

436 624.00 UAH
Номер: 862a8cbe65174ccda03348391542d582
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015214-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Замовник: ВИЩИЙ АНТИКОРУПЦІЙНИЙ СУД
Очікувана вартість: 436 624.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з письмового перекладу для потреб Вищого антикорупційного суду
Примітки: Затверджено рішенням уповноваженої особи № 138 від 31 серпня 2026 року.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 79530000-8 Послуги з письмового перекладу
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 19:19
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0851010 - Здійснення правосуддя Вищим антикорупційним судом
Сума436 624.00 UAH