-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ремонт та технічне обслуговування меблів- ID: UA-2026-08-31-010396-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243653
Якушинецька сільська рада ЄДРПОУ: 04330021ДК 021:2015: 50850000-8 Послуги з ремонту і технічного обслуговування меблівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
закупівля товару, а саме: Короткофокусний проектор Vivitek DX335ST- ID: UA-2026-08-31-010379-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243652
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Фонтанської сільської ради Одеського району Одеської області ЄДРПОУ: 43944723ДК 021:2015: 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги ремонту Mitsubishi L200 (9 одиниць)- ID: UA-2026-08-31-010362-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243650
В/ч А 2738 ЄДРПОУ: 26621573ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельно-оздоблювальні матеріали: Лот №1 Будівельно-оздоблювальні матеріали (код 4411000...×-
Будівельно-оздоблювальні матеріали: Лот №1 Будівельно-оздоблювальні матеріали (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 Конструкційні матеріали); Лот №2 Плита полікарбонатна (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 Конструкційні матеріали)
- ID: UA-2026-08-31-010385-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243649
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ» ЄДРПОУ: 21313677ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44220000-8 Столярні вироби (двері вхідні, вікно пластикове)- ID: UA-2026-08-31-010369-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243646
Бережанська міська рада ЄДРПОУ: 04058491ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Господарські товари- ID: UA-2026-08-31-010359-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243645
Національний природний парк "Верховинський" ЄДРПОУ: 37638334ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марки (знаки поштової оплати (поштові марки)- ID: UA-2026-08-31-010383-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243643
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області ЄДРПОУ: 14035769ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Інженерно‑консультаційні роботи (аналіз цін) по об’єкту: «Електромонтажні роботи за кодом...×-
Інженерно‑консультаційні роботи (аналіз цін) по об’єкту: «Електромонтажні роботи за кодом CPV за ДК 021:2015-45310000-3 – Капітальний ремонт електромережі в будівлі Харківського районного суду Харківської області» (ДК 021:2015 71530000-2 — Консультаційні послуги в галузі будівництва)
- ID: UA-2026-08-31-010382-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243639
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Харківській області ЄДРПОУ: 26281249ДК 021:2015: 71530000-2 Консультаційні послуги в галузі будівництваАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Авторський нагляд по виконанню робіт з будівництва об'єкту: Капітальний ремонт «Встан...×-
Авторський нагляд по виконанню робіт з будівництва об'єкту: Капітальний ремонт «Встановлення системи пожежної сигналізації, оповіщення про пожежу, управління евакуацією людей, устаткування передавання тривожних сповіщень в укритті з підключенням до існуючої системи Менського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» комбінованого типу Менської міської ради» за адресою: Чернігівська обл., Корюківський р-н, м.Мена вул.Гімназійна, 1
- ID: UA-2026-08-31-010356-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243633
МЕНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА - САДОК) "СОНЕЧКО" КОМБІНОВАНОГО ТИПУ МЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 33993329ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки. Код ДК 021-2015 (CPV) 22820000-4 - Бланки- ID: UA-2026-08-31-010360-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243629
Комунальне некомерційне підприємство «Петрівська центральна лікарня» Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області ЄДРПОУ: 01995290ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Шини для транспортних засобів, Код ДК 021:2015 (34350000-5 Шини для транспортних засобів в...×-
Шини для транспортних засобів, Код ДК 021:2015 (34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності)
- ID: UA-2026-08-31-010355-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243628
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ОДЕСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081200ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вироби для ванної кімнати та кухні- ID: UA-2026-08-31-010381-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243627
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ «РОЖИЩЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ №1» РОЖИЩЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛУЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20140737ДК 021:2015: 44410000-7 Вироби для ванної кімнати та кухніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вапно- ID: UA-2026-08-31-010341-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243626
Козівська селищна рада ЄДРПОУ: 04525573ДК 021:2015: 44920000-5 Вапняк, гіпс і крейдаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту вантажних транспортних засобів- ID: UA-2026-08-31-010334-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243624
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35165938ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання за ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води.- ID: UA-2026-08-31-010335-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243623
ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -