• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Будівельно-оздоблювальні матеріали: Лот №1 Будівельно-оздоблювальні матеріали (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 Конструкційні матеріали); Лот №2 Плита полікарбонатна (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 Конструкційні матеріали)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 10:00)

1 570 895.85 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
15
год
40
хв
29
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 45373547003e405596d21781ec6b289b
Внутрішній номер закупівлі: 30243649
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010385-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Кравчук Оксана Анатоліївна 380384263823 kravchuk.oksana@khnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 570 895.85 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:29 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:29 - 09.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:29 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 10.09.2026 15:22

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴1 499 725.65 Лот №1 Будівельно оздоблювальні матеріали (44110000-4 Конструкційні матеріали)
  • Лот №2 ₴71 170.20 Лот №2 Плита полікарбонатна (44110000-4 Конструкційні матеріали)