-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Будівельно-оздоблювальні матеріали: Лот №1 Будівельно-оздоблювальні матеріали (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 Конструкційні матеріали); Лот №2 Плита полікарбонатна (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 Конструкційні матеріали)
Оголошено тендер
1 885 075.02
UAH
Номер:
999221992a694bd49d82e03719c76128
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-28-011683-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «ХМЕЛЬНИЦЬКА АТОМНА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
21313677
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, Нетішин
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
1 885 075.02 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Будівельно-оздоблювальні матеріали: Лот №1 Будівельно-оздоблювальні матеріали (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 Конструкційні матеріали); Лот №2 Плита полікарбонатна (код 44110000-4 згідно ДК 021:2015 Конструкційні матеріали)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
28.08.2026 15:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 885 075.02 UAH