• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту вантажних транспортних засобів

Завершена

417 612.47 UAH без ПДВ
Номер: 40fc2c210bf44becbb14b01ffafa409f
Внутрішній номер закупівлі: 30243624
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010334-a   
Замовник: АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Віталій Баштовий +380984615611 v.bashtovyi@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 417 612.47 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуга з поточного ремонту напівпричепа BURG BPO 12-27Z (р.н. АЕ817Е)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 170 На карті
Послуга з поточного ремонту сідельного тягача DAF FT95XF480 (р.н. АЕ601Е)
Код ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
Кількість 1 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, проспект Богдана Хмельницького, 170 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПОРАДА МИРОСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Ціна пропозиції 417 612.47 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:28
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 8061cb2bbb1f4dfcb6055ec4e811b072
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010334-a-a1
Постачальник: ПОРАДА МИРОСЛАВ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Номер договору: 180
Сума договору: 417 612.47 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуга з поточного ремонту напівпричепа BURG BPO 12-27Z (р.н. АЕ817Е): 224 947.88000 UAH без ПДВ
Послуга з поточного ремонту сідельного тягача DAF FT95XF480 (р.н. АЕ601Е): 192 664.59000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:21
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 180.pdf