-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Марки (знаки поштової оплати (поштові марки)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010383-a
Завершена
696 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
de09f4cf963a46c5b16687078a5b9c9f
Внутрішній номер закупівлі:
30243643
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010383-a
Замовник:
Головне управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
14035769
-
Адреса:
46001, Україна, Тернопільська область, Тернопіль, майдан Волі, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сойка Галина Євгенівна +380352522097 gu.ternopil@pfu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
696 000.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Аркуш маркований Пес Патрон
Кількість
500 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Марка поштова U
Кількість
21000 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Акціонерне товариство "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Контактна особа:
Юзвак Сергій Романович 0504500725
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик,22
Ціна пропозиції
696 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:55
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d4ac01633c024781be6cac08b8ec0e03
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010383-a-a1
Постачальник:
Акціонерне товариство "Укрпошта"
×
-
Код ЄДРПОУ:
21560045
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Хрещатик,22
Номер договору:
270826-24/219
Сума договору:
696 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
580 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний