-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги ремонту Mitsubishi L200 (9 одиниць)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010362-a
Активна
0.00
UAH з ПДВ
Номер:
47d52ae37a2941f1b92da4d77c4f844a
Внутрішній номер закупівлі:
30243650
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010362-a
Замовник:
В/ч А 2738
×
-
Код ЄДРПОУ:
26621573
-
Адреса:
Україна, Хмельницька область, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Мозолюк Ірина Сергіївна +380977436194 vcha2738@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Документів не завантажено.
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ТО-15000
Кількість
22.5 норм/год
Період постачання
до 15.10.2026
ФІЛЬТР ОЧИСНИКА ПОВІТРЯ - ЗАМІНА
Кількість
1.8 норм/год
Період постачання
до 15.10.2026
ФІЛЬТР ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ - ЗАМІНА
Кількість
2.7 норм/год
Період постачання
до 15.10.2026
ФІЛЬТР ПОВІТРЯНИЙ
Кількість
9 штука
Період постачання
до 15.10.2026
ФІЛЬТР ПАЛИВНИЙ
Кількість
9 штука
Період постачання
до 15.10.2026
ФІЛЬТР МАСЛЯНИЙ
Кількість
9 штука
Період постачання
до 15.10.2026
ПРОКЛАДКА ЗЛИВНОЇ ПРОБКИ ПІДДОНА ДВИГУНА
Кількість
9 штука
Період постачання
до 15.10.2026
232315 ТЕРОЗОН VR 190 AE 500ML ОЧИСНИК
Кількість
0.9 літр
Період постачання
до 15.10.2026
ПАПІР ПРОТИРАЛЬНИЙ XL2 190
Кількість
90 штука
Період постачання
до 15.10.2026
МОТОРНА ОЛИВА 5W-30 C2/C3 (208 Л)
Кількість
65.7 літр
Період постачання
до 15.10.2026
MOBILGREASE XHP 222 12*0.39 КГ МАСТИЛО EU
Кількість
1.8 кілограм
Період постачання
до 15.10.2026
ФІЛЬТР ПОВІТРЯНИЙ САЛОНА
Кількість
9 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
147 898.44 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1f8a042b0482410ca70b349344c70b1f
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010362-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
197
Сума договору:
147 898.44 UAH з ПДВ
Сума договору:
123 248.70 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
ТО-15000: 1 430.00000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ОЧИСНИКА ПОВІТРЯ - ЗАМІНА: 1 430.00000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ - ЗАМІНА: 1 430.00000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ПОВІТРЯНИЙ: 3 128.11000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ПАЛИВНИЙ: 2 813.62000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР МАСЛЯНИЙ: 554.29000 UAH без ПДВ
ПРОКЛАДКА ЗЛИВНОЇ ПРОБКИ ПІДДОНА ДВИГУНА: 140.40000 UAH без ПДВ
232315 ТЕРОЗОН VR 190 AE 500ML ОЧИСНИК: 540.00000 UAH без ПДВ
ПАПІР ПРОТИРАЛЬНИЙ XL2 190: 6.60000 UAH без ПДВ
МОТОРНА ОЛИВА 5W-30 C2/C3 (208 Л): 497.00000 UAH без ПДВ
MOBILGREASE XHP 222 12*0.39 КГ МАСТИЛО EU: 650.00000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ПОВІТРЯНИЙ САЛОНА: 1 628.64000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ОЧИСНИКА ПОВІТРЯ - ЗАМІНА: 1 430.00000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ОЧИЩЕННЯ ПОВІТРЯ - ЗАМІНА: 1 430.00000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ПОВІТРЯНИЙ: 3 128.11000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ПАЛИВНИЙ: 2 813.62000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР МАСЛЯНИЙ: 554.29000 UAH без ПДВ
ПРОКЛАДКА ЗЛИВНОЇ ПРОБКИ ПІДДОНА ДВИГУНА: 140.40000 UAH без ПДВ
232315 ТЕРОЗОН VR 190 AE 500ML ОЧИСНИК: 540.00000 UAH без ПДВ
ПАПІР ПРОТИРАЛЬНИЙ XL2 190: 6.60000 UAH без ПДВ
МОТОРНА ОЛИВА 5W-30 C2/C3 (208 Л): 497.00000 UAH без ПДВ
MOBILGREASE XHP 222 12*0.39 КГ МАСТИЛО EU: 650.00000 UAH без ПДВ
ФІЛЬТР ПОВІТРЯНИЙ САЛОНА: 1 628.64000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Очікує активації