-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фоторамка SA1214-66 жовто-блакитна 21х30 см- ID: UA-2026-08-31-010064-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243340
Відділ культури ,туризму та з питань засобів масової інформації Новоушицької селищної ради ЄДРПОУ: 40215422ДК 021:2015: 39298100-8 Рамки для фотографійАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Цемент пуцолановий сульфатостійкий ЦЕМ IV/Б 32,5 R-SR- ID: UA-2026-08-31-010065-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243337
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій ЄДРПОУ: 14372923ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування згідно накладної №НП00000368 від 27 08 2026- ID: UA-2026-08-31-010058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243334
Заклад професійної (професійно-технічної) освіти "Регіональний професійний коледж м. Володимир" ЄДРПОУ: 02540096ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
порошок пральний- ID: UA-2026-08-31-010067-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243333
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання санітарно-гігієнічних товарів поліетиленової продукції для пакування відходів, м...×-
Придбання санітарно-гігієнічних товарів поліетиленової продукції для пакування відходів, миючі засоби.
- ID: UA-2026-08-31-010061-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243332
Заклад професійної ( професійно-технічної) освіти "Сарненський аграрно-технологічний професійний коледж" ЄДРПОУ: 02547197ДК 021:2015: 33710000-0 Парфуми, засоби гігієни та презервативиАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання (Тести)- ID: UA-2026-08-31-009912-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243331
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги "Садгора" Чернівецької міської ради ЄДРПОУ: 38843710ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Код за ДК 021:2015:42120000-6 – Насоси та компресори (Насос водяний до бульдозера Б 10М)- ID: UA-2026-08-31-010054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243330
ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Фарби- ID: UA-2026-08-31-010059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243329
ЦЕНТР ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКОГО ТА НАВЧАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ БУЖАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 42959110ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів. Код ДК 021:2015 (CPV) : 55510000-8 Пос...×-
Послуги з організації харчування учнів 5-11 класів. Код ДК 021:2015 (CPV) : 55510000-8 Послуги їдалень
- ID: UA-2026-08-31-010049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243328
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги кейтерингу ЗОШ І-ІІІ ст. №8 та ЗОШ І-ІІІ ст. № 4- ID: UA-2026-08-31-010056-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243327
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-...×-
Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент), код ДК 021:2015:34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
- ID: UA-2026-08-31-010057-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243326
Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода" ЄДРПОУ: 32231431ДК 021:2015: 34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.- ID: UA-2026-08-31-010046-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243325
Військова частина А3186 ЄДРПОУ: 24980724ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єк...×-
Послуги з юридичного консультування та юридичного представництва: надання БВПД суб'єктам права відповідно до доручень
- ID: UA-2026-08-31-010039-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243323
ДК 021:2015: 79110000-8 Послуги з юридичного консультування та юридичного представництваЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандусів за адресою: вул. Вербицького Ар...×-
«Капітальний ремонт вхідної групи з облаштуванням пандусів за адресою: вул. Вербицького Архітектора, 9 літер А в Дарницькому районі м. Києва»
- ID: UA-2026-08-31-010043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243322
Комунальне підприємство "Київжитлоспецексплуатація" ЄДРПОУ: 03366500ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів 1-4 класів Гірського ЗЗСО І – ІІІ ст.- ID: UA-2026-08-31-010042-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243316
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СТРИЙСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 44006059ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -