-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги кейтерингу ЗОШ І-ІІІ ст. №8 та ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010056-a
Завершена
568 230.00
UAH без ПДВ
Номер:
89b12c42b70e48479208628f295b8842
Внутрішній номер закупівлі:
30243327
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010056-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25889776
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, місто Старокостянтинів, вулиця Ессенська 2 блок 5
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Кобзєва Наталія Іванівна +380678994066 sk-osvita@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
568 230.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях13 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги кейтерингу ЗОШ І-ІІІ ст. №8 та ЗОШ І-ІІІ ст. № 4
Кількість
1 послуга
Період постачання
02.09.2026 - 18.09.2026
Місце постачання
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Соборна 22, Острозького 16
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "Короєва Алла Василівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2461516621
-
Контактна особа:
Короєва Алла Василівна 0977775619
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Ессенська 2
Ціна пропозиції
568 230.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:39
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
1fdcbf600d9242a6926baf04b7ad9071
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010056-a-a1
Постачальник:
ФОП "Короєва Алла Василівна"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2461516621
-
Адреса:
31100, Україна, Хмельницька область, Старокостянтинів, вул. Ессенська 2
Номер договору:
286
Сума договору:
568 230.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний