-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010046-a
Проведення поточного ремонту покрівлі будівлі
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 16:00)
538 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
22
год
37
хв
22
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
c1a350554f9b42678c46358a94199110
Внутрішній номер закупівлі:
30243325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010046-a
Замовник:
Військова частина А3186
×
-
Код ЄДРПОУ:
24980724
-
Адреса:
35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, .
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрій Іванов +380501763292 iwa3186@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
538 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:17 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:17 - 08.09.2026 16:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:17 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:33
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴538 000.00 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.