-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.
Оголошено тендер
538 000.00
UAH
Номер:
587efb8ac284406593f030c1de09f827
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-011685-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина А3186
×
-
Код ЄДРПОУ:
24980724
-
Адреса:
35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, .
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Військова частина А3186
×
-
Код ЄДРПОУ:
24980724
-
Адреса:
35622, Україна, Рівненська область, Дубенський район, с.Привільне, .
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
538 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи.
Примітки:
Послуги з проведення поточного ремонту покрівлі будівлі
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
31.08.2026 15:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Проведення поточного ремонту покрівлі будівлі
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума538 000.00 UAH