-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент), код ДК 021:2015:34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010057-a
Завершена
1 389 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
fd6991b7163f40f09e20834adb31e11f
Внутрішній номер закупівлі:
30243326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010057-a
Замовник:
Комунальне госпрозрахункове підприємство "Злагода"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32231431
-
Адреса:
31500, Україна, Хмельницька область, селище Летичів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАРІУПОЛЯ, БУДИНОК 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ВУЙКО ЛІНА ВІКТОРІВНА 380978419119 zlagodaletuchiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
КГП «Злагодою» була оголошена закупівля за процедурою відкриті торги (з особливостями) в електронній системі закупівель за ідентифікатором UA-2026-08-17-004513-a, яка була автоматично відмінена електронною системою закупівель відповідно до п. 48 Особливостей – «неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями».
При цьому наказом № 65 від 28 серпня 2026 року підтверджується наявність нагальної потреби в закупівлі Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент), код ДК 021:2015:34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби, а саме : MERCEDES-BENZ SPRINTER 314 PROGRESSIVE CDI (W1V9071332N107902) 2020 року випуску.
Враховуючи зазначене, з метою дотримання принципу ефективності закупівлі, якнайшвидшого забезпечення потреби придбання Вживаний вантажний автомобіль з ізотермічним фургоном або рефрижератором на базі Mercedes-Benz Sprinter 315 (або еквівалент), код ДК 021:2015:34130000-7 Мототранспортні вантажні засоби в умовах воєнного стану, замовник прийняв рішення про застосування під час здійснення закупівлі вищезазначеного винятку за Особливостями.
З огляду на викладене, рішення замовника про проведення закупівлі відповідає чинному законодавству.
Перелік документів, якими підтверджується наявність підстави для застосування виключення за Особливостями (документальне підтвердження):
1. Звіт про результати проведення процедури закупівлі UA-2026-08-17-004513-a.
2. Наказ № 65 від 28 серпня 2026 року.
3. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу MERCEDES-BENZ SPRINTER 314 PROGRESSIVE CDI (W1V9071332N107902) 2020 року випуску.
Очікувана вартість:
1 389 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за Товар, здійснюються у розмірі 100% вартості Товару протягом 20 (двадцяти) робочих днів з дати постачання Товару та підписання уповноваженими представниками Сторін видаткової накладної або акту приймання передачі ТЗ.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- ОписДоставка товару здійснюється за рахунок постачальника. Постачальник несе всі ризики втрати або ушкодження Товару, а також всі транспортні витрати пов’язані з доставкою Товару до місця передачі Товару. Стоки поставки: 30 календарних днів з дати підписання договору, та не пізніше 20 вересня 2026 року.
- Розмір100%
- ТипОдноразова поставка
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вантажний автомобіль-рефрижератор MERCEDES-BENZ SPRINTER 314 PROGRESSIVE CDI (W1V9071332N107902)
Кількість
1 штука
Період постачання
31.08.2026 - 20.09.2026
Місце постачання
31500, Україна, Хмельницька область, селище Летичів, ВУЛИЦЯ ГЕРОЇВ МАРІУПОЛЯ, БУДИНОК 2А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "СПРІНТЕР-АВТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42916847
-
Контактна особа:
Дідусенко Роман Васильович 380677746091 sprinteravto@yahoo.com
-
Адреса:
35708, Україна, Рівненська область, Здолбунівський р-н, село Ільпінь, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10
Ціна пропозиції
1 389 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:18
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
b632d71e013946428704375ac0afb831
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-010057-a-a1
Постачальник:
ТОВ "СПРІНТЕР-АВТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42916847
-
Адреса:
35708, Україна, Рівненська область, Здолбунівський р-н, село Ільпінь, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 10
Номер договору:
54/26
Сума договору:
1 389 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 157 500.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Вантажний автомобіль-рефрижератор MERCEDES-BENZ SPRINTER 314 PROGRESSIVE CDI (W1V9071332N107902): 1 157 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:00
Статус:
Підписаний