• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Цемент пуцолановий сульфатостійкий ЦЕМ IV/Б 32,5 R-SR

Завершена

39 422.98 UAH з ПДВ
Номер: ad68e45419f647d28d2f3d416dc70567
Внутрішній номер закупівлі: 30243337
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010065-a   
Замовник: Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
Контактна особа: Оксана Павлюк +380969909221 pavlyuk.oksana.dsns@ukr.net https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 39 422.98 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент ПЦ ІV/Б-П-С 400 25 кг (СЕМ ІV/В (P-V) 32,5 R-SR)
Код ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Кількість 256 штука
Період постачання до 30.11.2026
Місце постачання 82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Спортивна, 44 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
Ціна пропозиції 39 422.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6565795f161b4a2ebea66a19b3ce35cb
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010065-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕПІЦЕНТР К"
Номер договору: 98/26
Сума договору: 39 422.98 UAH з ПДВ
Сума договору: 32 852.48 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Цемент ПЦ ІV/Б-П-С 400 25 кг (СЕМ ІV/В (P-V) 32,5 R-SR): 153.99000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 15.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:14
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 98_26 від 31 08 2026.pdf