-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
34310000-3 - Двигуни та їх частини
Тендер Prozorro UA-2021-05-18-002382-b
ДП 22 військова майстерня ЄДРПОУ 26605404. Мова, якою готується тендерна пропозиція-українська
Завершена
378 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 893.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 893.10 UAH
Номер:
f0e79e3bade541e3bfba2778c5994b99
Внутрішній номер закупівлі:
9911951
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-18-002382-b
Замовник:
22 військова майстерня
×
-
Код ЄДРПОУ:
26605404
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, м. Очаків,, військовий порт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Матикін +380972456219 22vm@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
378 620.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 893.10 UAH
Період уточнення:
18.05.2021 10:23 - 24.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
18.05.2021 10:23 - 03.06.2021 00:00
Аукціон:
03.06.2021 15:23 - 03.06.2021 15:56
Період кваліфікації:
03.06.2021 15:56 - 29.06.2021 13:52
Період завантаження договору:
29.06.2021 13:52 - 19.07.2021 13:52
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Частини до двигуна
Кількість
692 штуки
Період постачання
25.06.2021 - 10.11.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Приватне підприємство фірма "СПАРТА плюс"
Оскарження: 29.06.2021 09:46 - 10.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13853158
-
Контактна особа:
Гордієнко Євген Миколайович 380985111156, 380985111156 w09851@gmail.com
-
Адреса:
54038, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул.Біла 16
Оскарження: 29.06.2021 09:46 - 10.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
287 260.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 106.87 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
23
Скарги
0
ФОП "ЗАМИРИКІТ СТЕПАН СЕРГІЙОВИЧ"
Оскарження: 29.06.2021 13:52 - 10.07.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3331718136
-
Контактна особа:
Степан Замырыкит +380683497008 engelsa67@ukr.net
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, ВУЛИЦЯ СВЕРДЛОВА будинок 123
Оскарження: 29.06.2021 13:52 - 10.07.2021 00:00
Початкова пропозиція
298 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
244 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.06.2021 13:52
Відповіді на вимоги
11
Документи
19
Скарги
0
ФОП "ФЕДОРОВ ОЛЕКСІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2800824919
-
Контактна особа:
Федоров Олексій +380675531013 fedorov.alexey76@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, ВУЛИЦЯ 49 ГВАРДІЙСЬКОЇ ДИВІЗІЇ, будинок 18, корпус 2, квартира 140
Початкова пропозиція
299 192.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
245 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
20
Скарги
0
ПП "Лев-Одеса"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34253441
-
Контактна особа:
Ольга Постолова +380487878365 lev-odessa2006@ukr.net
-
Адреса:
65069, Україна, Одеська область, Одесса, Одеська область, м.Одеса, пр-кт. Добровольского 84,кв.84
Початкова пропозиція
292 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
0931b2a35cc6423396d49db84d62fbba
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-18-002382-b-c2
Постачальник:
ФОП "ЗАМИРИКІТ СТЕПАН СЕРГІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3331718136
-
Контактна особа:
Степан Замырыкит +380683497008 engelsa67@ukr.net
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, ВУЛИЦЯ СВЕРДЛОВА будинок 123
Номер договору:
30
Сума договору:
244 999.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.07.2021 15:17
Статус:
Виконаний