-
Відкриті торги
-
КЕП
(34310000-3) - Двигуни та їх частини
Оголошено тендер
378 620.00
UAH
Номер:
63141026ce834a9fb1d476d1d5b534df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-05-18-001904-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
22 військова майстерня
×
-
Код ЄДРПОУ:
26605404
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, м. Очаків,, військовий порт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
22 військова майстерня
×
-
Код ЄДРПОУ:
26605404
-
Адреса:
57500, Україна, Миколаївська область, м. Очаків,, військовий порт
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
378 620.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
(34310000-3) - Двигуни та їх частини
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частини
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.05.2021 09:57
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума378 620.00 UAH