• Відкриті торги
  • КЕП

34310000-3 - Двигуни та їх частини

244 999.99 UAH без ПДВ
Номер: 0931b2a35cc6423396d49db84d62fbba
Ідентифікатор договору: UA-2021-05-18-002382-b-c2
Замовник: 22 військова майстерня
Постачальник: ФОП "ЗАМИРИКІТ СТЕПАН СЕРГІЙОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Номер договору: 30
Дата підписання: 12.07.2021 15:17
Період дії договору: 12.07.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору: 244 999.99 UAH без ПДВ
Оплачено: 244 999.99 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Частини до двигуна
Код ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частини
Кількість 692 штуки
Період постачання 25.06.2021 - 10.11.2021
Місце постачання 57508, Україна, Миколаївська область, місто Очаків, Військовий порт На карті