-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
34310000-3 - Двигуни та їх частини
Тендер Prozorro UA-2021-05-18-002382-b
ДП 22 військова майстерня ЄДРПОУ 26605404. Мова, якою готується тендерна пропозиція-українська
Завершена
378 620.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 893.10 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 893.10 UAH
Період уточнення:
18.05.2021 10:23 - 24.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим