-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
Тендер Prozorro UA-2021-05-13-005268-b
Завершена
274 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 747.20 UAH
мін. крок: 1% або 2 747.20 UAH
Номер:
0ac663962ff84f60af3af9b492d31b0f
Внутрішній номер закупівлі:
9849684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-05-13-005268-b
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Катерина Челнокова +380661352229 echelnokova@ukr.net http://www.chuguev-osvita.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
274 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 747.20 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
13.05.2021 11:44 - 19.05.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
13.05.2021 11:44 - 29.05.2021 11:37
Аукціон:
31.05.2021 11:15 - 31.05.2021 11:36
Період кваліфікації:
31.05.2021 11:36 - 02.06.2021 11:50
Період завантаження договору:
02.06.2021 11:50 - 22.06.2021 11:50
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
Кількість
3434 кілограм
Період постачання
01.07.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
63503, Україна, Харківська область, за адресами закладів освіти м. Чугуєва та Управління освіти Чугуївської міської ради, Додаток №9 до Тендерної документації
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП Луценко Яна Володимирівна
Оскарження: 02.06.2021 11:50 - 13.06.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
Луценко Яна Володимирівна +380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, пров. Таганський 3-й, б.7, кв.26
Оскарження: 02.06.2021 11:50 - 13.06.2021 00:00
Початкова пропозиція
274 616.98 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 616.98 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
02.06.2021 11:50
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ФОП Оксеніч Наталія Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2584013148
-
Контактна особа:
Оксеніч Наталія 380732711041, 380732711041 oksenichn18@meta.ua
-
Адреса:
61103, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ДВАДЦЯТЬ ТЕРТЬОГО СЕРПНЯ, будинок 60, квартира 6
Початкова пропозиція
274 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
274 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
d5b1b8efdd89426693cbb01d7a3fb870
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-13-005268-b-b1
Постачальник:
ФОП Луценко Яна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
Луценко Яна Володимирівна +380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, пров. Таганський 3-й, б.7, кв.26
Номер договору:
261
Сума договору:
237 291.08 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.06.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Дата підписання:
16.06.2021 08:55
Статус:
Виконаний