-
Відкриті торги
-
КЕП
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
237 291.08
UAH без ПДВ
Номер:
d5b1b8efdd89426693cbb01d7a3fb870
Ідентифікатор договору:
UA-2021-05-13-005268-b-b1
Замовник:
Управління освіти Чугуївської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22682750
-
Контактна особа:
Катерина Челнокова +380661352229 echelnokova@ukr.net http://www.chuguev-osvita.org.ua/
-
Адреса:
63503, Україна, Харківська область, м. Чугуїв, вул. Старонікольська, 20
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ФОП Луценко Яна Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2596124009
-
Контактна особа:
Луценко Яна Володимирівна +380577619013 Lutsenko-y@meta.ua
-
Адреса:
61067, Україна, Харківська область, Харків, пров. Таганський 3-й, б.7, кв.26
Класифікатор ДК 021:2015:
15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби мороженіАналіз за цим CPV
Номер договору:
261
Дата підписання:
16.06.2021 08:55
Період дії договору:
16.06.2021 00:00 - 31.03.2022 00:00
Сума договору:
237 291.08 UAH без ПДВ
Оплачено:
237 291.08 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
3434 кілограм
Період постачання
01.07.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
63503, Україна, Харківська область, за адресами закладів освіти м. Чугуєва та Управління освіти Чугуївської міської ради, Додаток №9 до Тендерної документації
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
da8cd23aa1b947e5ba24800f6b2ebab5
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
№1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 12:11
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
39d56f1f52ff4183a717a95c566b5896
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
№2
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 17:11
Статус:
Опубліковано
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
f9bf92d43dd84660a37feafc383c88f6
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер додаткової угоди:
№3
Дата внесення змін до договору:
14.01.2022 13:51
Статус:
Опубліковано
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
8100bd31899f494ca326757b80bc4318
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер додаткової угоди:
4
Дата внесення змін до договору:
16.02.2022 14:09
Статус:
Опубліковано