• Відкриті торги
  • КЕП

«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.

Оголошено тендер

274 720.00 UAH
Номер: e69e09de3bb14d7e8b8cc553db727fc7
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-05-13-004034-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти Чугуївської міської ради
Замовник: Управління освіти Чугуївської міської ради
Очікувана вартість: 274 720.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Травень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 13.05.2021 11:31

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписМіський бюджет та інші надходження
Сума274 720.00 UAH