-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«Риба «Хек» свіжоморожена без голови, потрошена (код ДК 021:2015:15221000-3 Морожена риба)», код ДК 021:2015:15220000-6 Риба, рибне філе та інше м'ясо риби морожені.
Тендер Prozorro UA-2021-05-13-005268-b
Завершена
274 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 747.20 UAH
мін. крок: 1% або 2 747.20 UAH
Період уточнення:
13.05.2021 11:44 - 19.05.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим